Witaj na MagazynDomowy.pl!

Zgłoś nadużycie

#2 19 czerwca 2010, 16:10

hanka57 avatar Posty: 0 Podziękowania: 0
guardianero napisał(a):
Witam.
Kupiłem z narzeczoną dom i planujemy go urządzić. jesteśmy ciekawi opinii innych. Jak myślicie, urządzenie mieszkania w stylu tak jak tej nieruchomości Bielsko jest gustowne? Podoba się nam ten wystrój, lecz jesteśmy ciekawi co inni o nim mówią.
http://www.biurokonkret.com/Oferta/Mieszkania/Sprzedaz/Bielsko-Bia%C5%82a-Olsz%C3%B3wka/2255

Witaj! Wszystko to jest kwestią gustu, rzecz jasna. Jeśli podobają się Wam wnętrza nowocześnie urządzone - to dlaczego nie. Moim zdaniem podłoga kamienna czy też z płyt, w naszych warunkach klimatycznych jest zbyt zimna. Ja, osobiście, preferuję jednak drewno. Jest cieplejsze i milsze.
Aneks kuchenny jest bardzo pięknie zaaranżowany, ale ja mam do tego osobiste "ale": jeśli się dużo i często gotuje, moim zdaniem, lepiej jest mieć kuchnię osobną. Wydzieloną.
Łazienki: piękne są te z ciemnymi kaflami lub z ciemnym drewnem. Dla mnie niestety są one tylko piękne na zdjęciu. Ja preferuję te w kolorystyce jasnej, pastelowej.
Ale, ogólnie - gratuluję zakupu i zazdroszczę Wam tego urządzania. Wszystkiego dobrego życzę! :-)