Witaj na MagazynDomowy.pl!

Zgłoś nadużycie

#4 5 listopada 2019, 10:18

yanki avatar Posty: 0 Podziękowania: 0
Ceny są na pewno niższe, niż jakbyś miała gotować na własną rękę. Wychodzi chyba 50zł za dzień, zalezy jaką wybierzesz dietę i jaką kaloryczność. Niemniej jednak, warto :) Mówię Ci, będziesz zadowolona z tego rozwiązania.