Witaj na MagazynDomowy.pl!

Zgłoś nadużycie

#1 10 maja 2010, 17:14

madziula avatar Posty: 0 Podziękowania: 0
Mam od kilku lat problem ze soba. mam dopiero 20 lat. W tym roku skonczylam szkole. Jestem w tracie matur. Mieszkam sama bo siostra wyjechala dosyc dawno. prawie rok minie. Od tamtego momentu jestem dziwna.Ludzi traktuje obco. nie ufam im.Kazdego od siebie odtracam Nie mam kolezanek ,przyjaciolki i jestem sama. smutna, bez wartosci, zagubiona. probowalam wiele rzeczy.gotowalam sobie dobre jedzenie, robilam sobie przyjemnosci.Ale wszystko sama i to mnie bardzo zaczelo bolec. Ze jestem sama. Nie mam bliskich osob i zaczelam sie zamykac. Przestalam robic mile dla siebie rzeczy. przestalam uwazac ze to co robie kogos obchodzi i ma sens. I ostatnoi zdalam sobie sprawe ze za 2 tygodnie wyjezdzam na stale do siostry do nowej duzej miejscowosci.I boje sie teraz ze nie bede mogla sie dogadac z nowymi ludzmi. Nie bede miala kolezanek, chlopaka. Znow bede bez sensu. wszystkiego sie boje.ze bedzie zle.i nie daje mi to spokoju. Chcialabym aby moje zycie stalo sie milsze w nowym ostoczeniu i wszystko stalo sie kolorowe. ludzie by dobrze o mnie mowili. Rozmawiali ze mna. I co mam wlasnie robic z tym problemem. poprosze o rade