Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Agencja pracy tymczasowej

Zgłoś nadużycie #1 7 kwietnia 2017, 12:47

zypa avatar Posty: 20 Podziękowania: 0
Jakie są Wasze doświadczenia, jeśli chodzi o agencje pracy tymczasowej? Pracowałyście w tym trybie? Jeśli tak, to przez jaką firmę? Czy warunki w poszczególnych przypadkach różniły się jakoś mocno?

Zgłoś nadużycie #2 13 kwietnia 2017, 13:14

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 0
Jaka jest prowizja dla takiej agencji?

Zgłoś nadużycie #3 10 listopada 2017, 15:18

ZielonySweterek avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
Tak pracowałam kiedyś przez agencję pracy i nie było z nią żadnych problemów. Po prostu firma w której pracowałam przez pierwsze 2 lata zatrudniała tylko przez agencję, a dopiero potem można było dostać zwykłą umowę o pracę. Warto więc rozważać wszelkie opcja zatrudnienia.
Ostatnio czytałam, że jest coraz więcej pracy zwłaszcza w usługach (http://wroclaw.dlastudenta.pl/kariera/artykul/Praca-w-uslugach-dla-biznesu-we-Wr...) więc jeśli macie problemy z obecnym pracodawcą/agencją warto rezejrzeć się na rynku czy nie odstaniemy czegoś lepszego ;)

Zgłoś nadużycie #4 25 listopada 2017, 21:27

martusiann avatar Posty: 53 Podziękowania: 0
Jeżeli chodzi o pracę za granicą to najlepiej zdecydować się na wyjazd za pośrednictwem agencji, szczególnie jak nie zna się biegle języka obcego. Jakbyście szukali pracy w Niemczech w charakterze opiekuna osoby starsze, sprawdźcie sobie ofertę https://www.carework.pl firma szuka osób do pracy, dobrze płacą, choć praca jest ciężka.

Zgłoś nadużycie #5 29 grudnia 2017, 9:06

mosek avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Ja zawsze szukałem pracy na własną rękę. Zwłaszcza dzisiaj, gdy jest https://praca.money.pl/praca-lodz-m1.html i mnóśtwo innych portali, to znalezienie pracy samemu nie jest trudne. Trzeba tylko poświęcić czas i zaangażować się w to.