Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Agencja pracy tymczasowej

Zgłoś nadużycie #1 7 kwietnia 2017, 12:47

zypa avatar Posty: 43 Podziękowania: 0
Jakie są Wasze doświadczenia, jeśli chodzi o agencje pracy tymczasowej? Pracowałyście w tym trybie? Jeśli tak, to przez jaką firmę? Czy warunki w poszczególnych przypadkach różniły się jakoś mocno?

Zgłoś nadużycie #2 13 kwietnia 2017, 13:14

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 1
Jaka jest prowizja dla takiej agencji?

Zgłoś nadużycie #3 10 listopada 2017, 15:18

ZielonySweterek avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
Tak pracowałam kiedyś przez agencję pracy i nie było z nią żadnych problemów. Po prostu firma w której pracowałam przez pierwsze 2 lata zatrudniała tylko przez agencję, a dopiero potem można było dostać zwykłą umowę o pracę. Warto więc rozważać wszelkie opcja zatrudnienia.
Ostatnio czytałam, że jest coraz więcej pracy zwłaszcza w usługach (http://wroclaw.dlastudenta.pl/kariera/artykul/Praca-w-uslugach-dla-biznesu-we-Wr...) więc jeśli macie problemy z obecnym pracodawcą/agencją warto rezejrzeć się na rynku czy nie odstaniemy czegoś lepszego ;)

Zgłoś nadużycie #4 25 listopada 2017, 21:27

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Jeżeli chodzi o pracę za granicą to najlepiej zdecydować się na wyjazd za pośrednictwem agencji, szczególnie jak nie zna się biegle języka obcego. Jakbyście szukali pracy w Niemczech w charakterze opiekuna osoby starsze, sprawdźcie sobie ofertę https://www.carework.pl firma szuka osób do pracy, dobrze płacą, choć praca jest ciężka.

Zgłoś nadużycie #5 29 grudnia 2017, 9:06

mosek avatar Posty: 208 Podziękowania: 0
Ja zawsze szukałem pracy na własną rękę. Zwłaszcza dzisiaj, gdy jest https://praca.money.pl/praca-lodz-m1.html i mnóśtwo innych portali, to znalezienie pracy samemu nie jest trudne. Trzeba tylko poświęcić czas i zaangażować się w to.

Zgłoś nadużycie #6 26 lutego 2018, 20:19

mpire avatar Posty: 473 Podziękowania: 1
martusiann napisał(a):
Jeżeli chodzi o pracę za granicą to najlepiej zdecydować się na wyjazd za pośrednictwem agencji, szczególnie jak nie zna się biegle języka obcego.

Natrafiłem ostatnio na firmę http://ensila.pl/ która przeprowadza rekrutację do prac budowlanych na terenie Belgii. Czy kiedykolwiek mieliście z nią styczność? Nie ukrywam, że warunki, jakie oferują wydają i się być w porządku.

Zgłoś nadużycie #7 8 czerwca 2018, 18:24

aidaa avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Takie agencje są dobrym rozwiązaniem zarówno dla firm (ze względu na oszczędności), jak i pracowników (łatwiej tak znaleźć pracę), choć oczywiście nie wszystkich. Jeśli szukacie pracowników z Ukrainy, to w W-wie na http://www.pracowici.pl/pracownicy-z-ukrainy/ są do wynajęcia pracownicy z ukrainy warszawa - zatrudniają jedynie pracowników z doświadczeniem i kompetencjami.

Zgłoś nadużycie #8 12 lipca 2018, 9:17

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
To prawda, że zatrudnianie pracowników przez agencję jest korzystne dla firm. Ja współpracuję z agencja http://art-vending.pl/dla-pracodawcow.html . Oni specjalizują sie w leasingu pracowników z Ukrainy. Załatwiają wszystko - rekrutację i formalności. To oszczędność pieniędzy i czasu.

Zgłoś nadużycie #9 26 lipca 2018, 14:46

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Generalnie to nie wyobrażam sobie prowadzenia biznesu bez współpracy z agencją pracy tymczasowej. Mam firmę, która produkuje znicze, także jak się domyślacie w okresie jesiennym mamy straszny młyn! Wtedy dzięki https://pl.gigroup.com/pracodawcy/praca-tymczasowa/ dostaje gotowych do pracy pracowników i wszystko idzie sprawniej ;)

Zgłoś nadużycie #10 14 sierpnia 2018, 22:41

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Najprędzej czegoś w tym temacie dowiesz się z profesjonalnych blogów. Czytając http://www.humanuniversity.pl/pozyczka-na-dowod-bez-zaswiadczen-o-zarobkach/ możesz być pewny, że pisany był on przez doświadczonych ludzi, którzy mają doskonałe pojęcie o tym co robią.