Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Agencja pracy tymczasowej

Zgłoś nadużycie #21 30 stycznia 2019, 14:15

rudadagusia avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
.

Zgłoś nadużycie #22 22 lutego 2019, 15:23

mosek avatar Posty: 208 Podziękowania: 0
Możesz też szukać pracy na własną rękę - jest to prostsze niż mogłoby się wydawać. Polecam poczytać portal https://poradnikpracownika.pl/ - znajdziesz tu mnóstwo artykułów zawierających przydatne wskazówki dotyczące szukania pracy ;)

Zgłoś nadużycie #23 1 kwietnia 2019, 18:29

FranczeskaWil avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
Szukacie pracy za granicą? Jeżeli tak to powinniście także zajrzeć na stronke https://busnow.pl/polska-niemcy/ Proponują tu usługi transportowe za granicę do między innymi takich krajów jak Niemcy, Anglia, Holandia, czy też Belgia

Zgłoś nadużycie #24 19 sierpnia 2019, 2:49

agel21 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Gdzie znajdę takie agencje jeśli chodzi o Katowice?

Zgłoś nadużycie #25 30 stycznia 2020, 17:24

jjusti18 avatar Posty: 318 Podziękowania: 0
Ostatnio też słyszałam o firmie https://korb-group.com/ , która też kieruje specjalistów z wybranej branży do firmy gdzie są braki kadrowe. Już na tej stronie możecie znaleźć kilka ciekawych ofert pracy. Moim zdaniem warto byłoby do nich aplikować.

Zgłoś nadużycie #26 18 marca 2020, 10:47

Kotres avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Zdecydowałam się na wyjazd jako opiekunka osób starszych. Znajoma poleciła mi współpracę z firmą https://west-arbeit.pl/. Jestem zadowolona, bo udało mi się wyjechać i zarobić trochę grosza. Firma przygotowała mnie profesjonalnie do wyjazdu i ustaliła uczciwe warunki. Polecam.

Zgłoś nadużycie #27 6 sierpnia 2020, 13:08

aszka avatar Posty: 373 Podziękowania: 0
Na pewno tutaj https://atlaswork.pl warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na agencję pracy, która oferuje wiele ciekawych rozwiązań zarówno dla pracodawców, jak również dla pracowników. Przede wszystkim zajmuje się nie tylko usługami z zakresu pracy tymczasowej, ale również oferuje pomoc np. w rekrutacji.

Zgłoś nadużycie #28 18 sierpnia 2020, 16:14

bierendaa avatar Posty: 94 Podziękowania: 0
Pośrednictwa pracy są bardzo pomocne przy szukaniu pracy za granicą, ja jednak nie musiałam korzystać z takiej pomocy, mam znajomego w Norwegii, więc jak tu pierwszy raz przyjechałam to miałam już wszystko załatwione. Tak to można :) Zostałam na stałe, bo w sumie żyje mi się tu super, a też nie ukrywam, że nie ma szans żebym zarabiałam tyle co tu w Polsce, mogę sobie też sporo odkładać. Bardzo pomocne są takie firmy jak https://www.pomoc-w-norwegii.com/emerytura/ gdy decydujecie się przeprowadzić za granicę. Znajdziecie tu pomoc w rozliczeniach podatkowych, pomoc prawną, związaną z emeryturą.