Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Agregat

Zgłoś nadużycie #1 2 kwietnia 2019, 9:45

Fabiana avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Gdy nagle zabraknie prądu, a jest on niezbędny to ciężko byłoby szukać na szybko miejsca, gdzie można taki agregat wynająć. Za dużo zachodu. Uważam, że warto mieć taki w domu na stałe, bo nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie nam się przyda. Jest to bardzo wygodne, bo zawsze możemy zabrać go ze sobą, na przykład gdyby potrzebny był nam w pracy itd. Wiele osób poleca firmę Budmar http://budmar-mb.pl, która od wielu lat zajmuje się importem sprzętów renomowanych marek. Zaglądnij do nich, na pewno znajdziesz idealny agregat dopasowany do twoich potrzeb.

Zgłoś nadużycie #2 18 kwietnia 2019, 17:32

Stayka Stayka awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Szczerze mówiąc, posiadam agregat ale korzystałam z niego raz.

Zgłoś nadużycie #3 14 maja 2019, 12:08

franksa avatar Posty: 114 Podziękowania: 0
Czasami taki sprzęt przydaje się znacznie częściej. Trzeba własnie sobie przemyśleć czy agregat będzie wam stał i się kurzył, czy rzeczywiście będzie on wykorzystywany. Głównie jednak to firmy korzystają z takich rzeczy. Tu powinna was zainteresować opcja od https://epssystem.pl/nowa-oferta/kogeneracja/ekogen-l-137-500-kwe/ W tym miejscu znajdziecie nie tylko agregaty prądotwórcze, ale i także kogeneracyjne

Zgłoś nadużycie #4 12 czerwca 2019, 9:23

lipka75 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ja używam tego agregatu https://wentsystem.com/product-pol-3203-Agregat-pradotworczy-Dedra-2000W-DEGB251... i z czystym sumieniem mogę go polecić :)