Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Akcesoria dla graczy

Zgłoś nadużycie #31 10 marca 2020, 13:52

jjusti18 avatar Posty: 383 Podziękowania: 0
Z całą pewnością również warto wspomnieć tutaj o cennych portalach typu https://mygo.pl/ , gdzie można wymienić się spostrzeżeniami na temat Counter Strike. Dodatkowo zaletą tej strony możliwość reklamowania swojego serwera, korzystania z giełdy ogłoszeń oraz porad.

Zgłoś nadużycie #32 23 marca 2020, 20:00

eleni avatar Posty: 43 Podziękowania: 0
Słuchawki dla gracza tronsmart widziałam w dobrej cenie na stronie https://www.geekbuying.pl/. Mój facet to zapalony gamer więc mu kupię na urodziny bo ostatnio sam mi je pokazywał

Zgłoś nadużycie #33 27 kwietnia 2020, 10:03

ariana avatar Posty: 487 Podziękowania: 0
Zdecydowanie dobra klawiatura to podstawa dla każdego gracza. Bardzo dobrą ofertę na tego typu klawiatury ma w swojej ofercie polska firma Manta: https://www.emanta.pl/klawiatury-dla-graczy/mm961g-klawiatura-dla-graczy . Warto się zainteresować ich produktami.

Zgłoś nadużycie #34 4 lutego 2021, 22:40

aszka avatar Posty: 525 Podziękowania: 0
Wiele informacji na temat różnych gier znajdziecie tutaj https://www.gram.pl/ . Macie tam nie tylko wiele ciekawych recenzji, ale również jest tam sklep, gdzie znajdziecie pomocne akcesoria. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Myślę, że można się tam naprawdę sporo dowiedzieć i znaleźć rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb.