Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Alimenty, a rozwód

Zgłoś nadużycie #1 5 stycznia 2018, 14:05

Magazynowa avatar Posty: 93 Podziękowania: 0
Moja siostra musiała podjąć decyzje o rozwodzie i długo szukała odpowiedniego prawnika. W końcu wynajęła mecenasa Budrewiczu, który opracował dobrą strategię i wszystko zakończyło się pozytywnie dla mojej siostry. W przypadku alimentów również mecenas spisał się na medal. Mogę go polecić, jeśli ktoś ma podobny problem.

Zgłoś nadużycie #2 13 kwietnia 2018, 11:59

Grabixx avatar Posty: 61 Podziękowania: 1
Dobry prawnik to http://www.adwokatkusagajur.pl/ , szczególnie jeśli chodzi o sprawy rozwodowe. Pomógł mi w wielu sprawach, pełen profesjonalizm :)

Zgłoś nadużycie #3 21 kwietnia 2018, 8:49

Artetas avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
O swoje w życiu jak widać trzeba walczyć, nie ma co popuszczać. Jak już jest ciężko to właśnie porada u adwokata na pewno będzie dobrym wyjściem. Załatwcie sprawe jak najszybciej i starajcie się poukładać sobie życie na nowo. Ja zrobiłam to dosyć szybko. Nawet za namową przyjaciółki założyłam konto na portalu randkowym https://www.mydwoje.pl/Zgodnosc-osobowosci był to dobry wybór :) Jest tam dużo facetów rzeczywiście szukających miłości, a nie okazji na seks.

Zgłoś nadużycie #4 19 maja 2018, 19:43

martusiann avatar Posty: 117 Podziękowania: 0
W Trójmieście w tej kancelarii możesz pytać prowadzenie nawet trudnych spraw rozwodowych czy alimentacyjnych, podziału majątku http://cejrowski.pl/ - mają spore doświadczenie, wielu klientów ich chwali

Zgłoś nadużycie #5 22 maja 2018, 19:53

bizbiz bizbiz awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Według mnie jest to temat dla specjalisty... Można sobie wielu problemów dzięki temu oszczędzić.

Zgłoś nadużycie #6 23 maja 2018, 22:29

mpire avatar Posty: 359 Podziękowania: 0
To bardzo ważne, aby podczas rozwodu wybrać odpowiedniego prawnika, który bez najmniejszych problemów wywalczy alimenty dla nas i naszego dziecka w kwocie, która zapewni nam godne życie. Szukając dobrego prawnika, który mógłby nam w tym pomóc, powinniśmy skontaktować się z prawnikami z firmy http://radcaprawny-trojmiasto.pl/ którzy mają ogromne doświadczenie w tego typu sprawach.

Zgłoś nadużycie #7 6 lipca 2018, 10:13

Ramoneska avatar Posty: 240 Podziękowania: 0
Przede wszystkim jeśli już podjęliście o rozwodzie to trzeba wybrac dobrego prawnika. Mało kto potrafi się kulturalnie rozejśc więc lepiej mieć wsparcie na sali sadowej. Bardzo skutecznie rozwody przeprowadzają adwokaci z kancelarii http://www.adwokattczew.pl/kancelaria/rozwody . Są zawsze przygotowani i niezależnie od wszystkiego stoją po stronie klienta.

Zgłoś nadużycie #8 19 sierpnia 2018, 18:00

weronika97 avatar Posty: 195 Podziękowania: 0
Słyszałam o kancelarii mecenasa Cejrowskiego same pozytywne opinie - takie doświadczenie i podejście do każdej sprawy indywidualnie, wiedza zapewnia sukces.

Zgłoś nadużycie #9 25 września 2018, 11:52

karyt avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
Jeżeli jesteś w trakcie rozwodu i potrzebujesz dobrego adwokata to zerknij koniecznie tutaj https://www.adwokatgizycko.com/
Są tam specjaliści, którzy na pewno pomogą Ci przez rozwód przejść w miarę sprawnie. Jeżeli w grę wchodzą alimenty oraz podział opieki nad dzieckiem to warto zadbać o to, aby wszystko było dobrze ustalone. Pewnie żadne z Was nie chce aby dziecko cierpiało.

Zgłoś nadużycie #10 4 października 2018, 20:06

martusiann avatar Posty: 117 Podziękowania: 0
weronika97 ja na własnej skórze doświadczyłam , jak wiele potrafi zdziałać tak dobry prawnika jakich maja w tej kancelarii. Całe Trójmiasto (i nie tylko) docenia Cejrowskich i ich team, o czym świadczą nie tylko opinie ale i cenne nagrody jakie kancelaria ma w swojej kolekcji. To nie tylko wiedza, ale i podejście i zaangażowanie w każdą ze spraw. No i sukcesy.