Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Alimenty, a rozwód

Zgłoś nadużycie #11 9 października 2018, 19:19

weronika97 avatar Posty: 134 Podziękowania: 0
Jednak wszystkie pochwały są prawdziwe jeśli i tu na forum kancelaria mecenasa ma poparcie. W sumie się nie dziwie, maja spore doświadczenie i wiele wygranych spraw.

Zgłoś nadużycie #12 31 stycznia 2019, 18:55

mosek avatar Posty: 188 Podziękowania: 0
Dobra kancelaria w takiej sytuacji to podstawa. Polecam kontakt z http://www.przybylowski.pl - tu znajdziesz nie tylko wsparcie świetnych prawników, ale też prawników którzy mają ludzkie podejście. A w takich sprawach to bardzo istotne.

Zgłoś nadużycie #13 26 lutego 2019, 13:37

nosleep avatar Posty: 206 Podziękowania: 1
W zasadzie można by rzec, że jedno nie ma nic wspólnego z drugim, bo jedna strona może płacić alimenty nawet wtedy, gdy rodzice nie są po rozwodzie. Najczęściej jednak alimenty to następstwo rozwodu więc z tym są kojarzone. Jeśli czeka Was sprawa rozwodowa lub sprawa o alimenty to warto skorzystać z pomocy adwokata. Dobra pomoc w tych sprawach oferuje kancelaria https://www.adwokat-soszka.pl/ . Warto zdecydować się na wsparcie adwokata, bowiem takie sprawy są trudne i budzą wiele emocji.

Zgłoś nadużycie #14 26 lutego 2019, 13:37

nosleep avatar Posty: 206 Podziękowania: 1
:)

Zgłoś nadużycie #15 27 marca 2019, 19:50

Dianka Dianka awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Najlepiej będzie, gdy znajdziesz w internecie poradę prawną online, a dopiero później udacie się z siostrą na stacjonarne spotkanie z prawnikiem czy adwokatem. Nie trać od razu pieniędzy skoro w internecie w tych czasach można znaleźć porady https://pewny-prawnik.pl.