Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Alimenty, a rozwód

Zgłoś nadużycie #21 16 lipca 2019, 13:26

Mania12 avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Trzeba walczyć o swoje

Zgłoś nadużycie #22 17 września 2019, 12:34

Artetas avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Przy takich sprawach często decydujemy się na pomoc prawników. Ja też na pewno bym się na taką pomoc zdecydowała :) Nawet mam sprawdzoną kancelarie http://adwokat-nawojski.pl W każdym przypadku udałabym się tam po pomoc prawną.

Zgłoś nadużycie #23 7 października 2019, 0:58

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Bardzo dobry adwokat z którego ja usług korzystałem to Łukasz Opaliński z Wrocławia http://www.opalinski.eu/ Rozsądny, rzetelny specjalista, no i najważniejsze, ze skuteczny w działaniu. Dzięki niemu sprawa potoczyła się po mojej myśli.

Zgłoś nadużycie #24 14 października 2019, 16:11

adapol avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
hejka

Zgłoś nadużycie #25 22 października 2019, 20:15

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Rozwód to nie koniec świata. Znam mnóstwo szczęśliwych rozwodników którzy sobie ułożyli życie na nowo. Można nawet w sieci próbować, są godne polecenia miejsca do zawierania nowych znajomości https://www.lowli.pl/najpopularniejsze-portale-randkowe/ próbować nie zaszkodzi a na pewno nie ma co siedzieć i płakać po nieudanym małżeństwie.

Zgłoś nadużycie #26 29 października 2019, 23:30

Artas.Meg avatar Posty: 29 Podziękowania: 0
Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z usług https://kancelaria-galazka.pl/kancelaria-radca-prawny-lublin z okolic Lublina. Czy możecie kogoś polecić w tym fachu? Szukam porad w zakresie prawa budowlanego, gdyż jest właścicielem firmy budowlanej, która zajmuje się stawianiem farm wiatrowych, a nie ukrywam, że ustawa odległościowa trochę tutaj namieszała. Możecie kogoś polecić?

Zgłoś nadużycie #27 24 listopada 2019, 18:43

Sidney avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
No tak, sprawy rozwodowe to rzeczywiście bardzo często niełatwa rzecz i wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i uwagi przez wynajętą przez nas kancelarię. Bardzo dobrym wyborem w tej materii będzie kancelaria adwokacka Monika Soszka z Warszawy https://www.adwokat-soszka.pl/prawo-rodzinne/. Pani adwokat prowadziła wiele spraw tego typu i z pewnością pomoże Wam w kwestiach takich jak rozwód, podział majątku, a przede wszystkim w tak delikatnych sprawach jak kontakty z dzieckiem czy alimenty.

Zgłoś nadużycie #28 25 listopada 2019, 0:40

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
U siostry sprawdziła się kancelaria adwokacka Arkadiusza Malaka http://adwokat-malak.pl/ z Bolesławca. Mega dobry specjalista, skuteczny i solidny. Można na nim polegać. Siostra wygrała sprawę, jest bardzo zadowolona z usług tego adwokata.

Zgłoś nadużycie #29 4 grudnia 2019, 5:58

Grandi avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
A skąd jesteś, bo chyba najwygodniej będzie wybrać dobrego adwokata z okolicy. Z Ełku mogę polecić kancelarię pani Magdaleny Karaczun - karaczun.com.pl .Doskonały adwokat, specjalizuje sie w wielu dziedzinach prawa, w tym w prawie rodzinnym, czy przeprowadza rozwody, prowadzi sprawy o alimenty, opiekę na dziećmi, ewentualne ograniczenie lub pozbawienie praw rodzicielskich. Może reprezentować cię przed sądami wszystkich instancji.

Zgłoś nadużycie #30 8 grudnia 2019, 20:54

ookon ookon awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Jest to dość trudna sprawa i warto iść do sądu z już jakąś wiedzą prawniczą. Ja, gdy miałam rozwód bez orzekania o winie, myślałam, że wszystko pójdzie gładko i nie muszę się przygotowywać, ale okazało, że sprawa ciągnęła się bardzo długo a ja nie byłam na to przygotowana, więc zaczęłam trochę czytać w Internecie. Najbardziej pomocny okazał się być ten blog https://pewny-prawnik.pl/blog/30/rozwod-bez-orzekania-o-winie więc zostawiam Wam go tutaj, może przyda się też komuś z Was :)