Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Aranżacja łazienki

Zgłoś nadużycie #11 30 grudnia 2017, 4:49

Trecid avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Świetnym przykładem na to, że warto się zainteresować tematem aranżacji wnętrz, jest na http://mo.design/. Pięknie to wygląda. Aktualnie zajmuję się właśnie aranżacją łazienki. Później zabiorę się za sypialnię :) To sprawia frajdę!

Zgłoś nadużycie #12 12 stycznia 2018, 13:44

MarekOgarek avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
Obecnie jest bardzo dużo możliwość zaaranżowania łazienki. Z reguły łazienki są małe, dlatego podstawa jest urządzenie funkcjonale ale także estetyczne. U mnie w łazience zastosowana zostala mozaika szklana https://www.ekspercilazienek.pl/mozaiki-szklane w jasnych kolorach, która optycznie powiększa pomieszczenie. Jest także wyjątkowo elegancka.

Zgłoś nadużycie #13 20 marca 2018, 22:05

Grardonyth avatar Posty: 58 Podziękowania: 1
Jeśli szukasz jakiejś fajnej i sprawdzonej aranżacji do Twojej nowej łazienki to mogę Ci z czystym sumieniem poradzić, żebyś najpierw wszedł sobie na bloga, który znajduje się na stronie sklepu Świat Łazienek. Ostatnio bardzo wpadła mi w oko konkretnie ta aranżacja: https://www.swiatlazienek.com.pl/blog/barokowa-lazienka.html , przyznacie, że naprawdę bardzo ciekawa aranżacja :)

Zgłoś nadużycie #14 22 marca 2018, 13:30

Krzycho23 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Dużo ciekawych akcesoriów do aranżacji łazienki możecie znaleźć tutaj: https://www.ole.pl/category/wieszaki-do-toalet , ja tutaj w sumie kupiłem wszystko , bo mają naprawdę duży wybór :) Jak dla mnie warto , sprawdzić ofertę, na pewno wrócę jeszcze do tego sklepu.

Zgłoś nadużycie #15 14 maja 2018, 15:55

Fabiana avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
Przy aranżacji łazienki bardzo ważny jest każdy szczegół, dlatego powinieneś skupić się również na takich rzeczach jak baterie łazienkowe. Nie jest to może zbyt popularne ale wiem że ładna bateria sprawia, że cały wystrój lepiej się prezentuje. Jezeli na takich bateriach Ci zależy to tutaj https://www.kludi.com/pl/produkty/lazienka/ , mają ich dość duzy wybór.