Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Aranżacja łazienki

Zgłoś nadużycie #1 18 września 2017, 20:22

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Powiem wam że jeśli chodzi o aranżacje łazienki to moim zdaniem dobrze jest przejrzeć kilka zdjęc w tej tematyce i odwiedzić kilka sklepów. Ja ostatnio trafiłam np na http://desideradesign.pl/kategoria/lazienka i myślę że przy samym oglądaniu przedmiotów wpadnie Ci w oko to czego potrzebujesz. Jesli łazienka już ma ogólny zarys to dopasowanie detali powinno być raczej łatwym zadaniem.

Zgłoś nadużycie #2 20 września 2017, 17:51

czarnalidia78 avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Jakie masz zdanie na temat umywalek wpuszczanych w blat? Mówię o czymś takim w stylu https://www.ekspercilazienek.pl/umywalki-wpuszczane-w-blat dla mnie jest, to super opcja. Zamierzam wymienić u siebie przy okazji najbliższego remontu. Mam nadzieję, że uda mi się uzyskać fajny efekt i będzie wygodniej.

Zgłoś nadużycie #3 22 września 2017, 11:51

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 1
Bardzo podobają mi się industrialne łazienki.

Zgłoś nadużycie #4 15 listopada 2017, 11:20

Jo_Ni avatar Posty: 57 Podziękowania: 0
A ja niestety nie mogę za nic dojść do porozumienia z mężem jeśli chodzi o wystrój naszej łazienki. Jeszcze nie znaleźliśmy takiej glazury, która by się nam obojgu podobała.

Zgłoś nadużycie #5 15 listopada 2017, 11:34

Grzmot avatar Posty: 133 Podziękowania: 1
Jo_Ni napisał(a):
A ja niestety nie mogę za nic dojść do porozumienia z mężem jeśli chodzi o wystrój naszej łazienki. Jeszcze nie znaleźliśmy takiej glazury, która by się nam obojgu podobała.

To może rzućcie okiem na ofertę tych płytek? Być może uda Wam się dojść do porozumienia, bo mają tam mnóstwo ciekawych wzorów.

Zgłoś nadużycie #6 24 kwietnia 2018, 20:34

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Jakie umywalki macie w swoich łazienkach? Jestem świeżo przed remontem i oglądam mnóstwo inspiracji łazienkowych w internecie. Zastanawiam się czy powinnam zamontować umywalkę nablatową taką jak tu https://www.cerames.pl/umywalki-nablatowe-24 czy pozostać przy zwykłej umywalce montowanej w blat? Co jest bardziej praktyczniejsze? Doradźcie mi coś, proszę.

Zgłoś nadużycie #7 26 kwietnia 2018, 14:29

lineczka1989 avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
Takor napisał(a):
Powiem wam że jeśli chodzi o aranżacje łazienki to moim zdaniem dobrze jest przejrzeć kilka zdjęc w tej tematyce i odwiedzić kilka sklepów.
Dokładnie jestem tego samego zdania. Każdy z nas ma dostęp do internetu więc bardzo prosto znaleźć interesujące wnętrza i zagospodarowanie przestrzeni łazienkowej. Ja przy remoncie swojej łazienki zainspirowałam się produktami z http://www.armaturaretro.pl. Po znalezieniu odpowiednich elementów, wiedziałam już jak moja przyszła łazienka powinna wyglądać i do czego powinnam dążyć by osiągnąć swój łazienkowy cel.

Zgłoś nadużycie #8 15 października 2018, 9:51

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Aby łazienka nie była nudna warto pomyśleć o drobnych dekoracjach. Bardzo ładnie biel przełamuje mozaika szklana. Różnego rodzaju mozaikę znajdziecie w ofercie sklepu https://www.ekspercilazienek.pl/mozaiki-szklane . Mozaika dostępna jest w różnych kolorach a także fasonach więc można bez problemu wybrać coś eleganckiego.

Zgłoś nadużycie #9 15 października 2018, 13:13

Wiki22 avatar Posty: 67 Podziękowania: 0
Ja zwykle szukam inspiracji do takich rzeczy na homebooku.

Zgłoś nadużycie #10 20 grudnia 2018, 20:16

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Jeśli mam być szczera, to u mnie niełatwo było zdecydować się na kolor wiodący w łazience. Utrzymanie wszystkiego w bieli jest standardem, ale też trochę oklepane, poza tym mnie nigdy nie podobały się całkowicie białe łazienki. Ale odkąd zobaczyłem kafelki, jakie oferuje Tubądzin, od razu wiedziałem, że to jest to.