Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Aranżacja łazienki

Zgłoś nadużycie #1 18 września 2017, 20:22

Takor avatar Posty: 280 Podziękowania: 0
Powiem wam że jeśli chodzi o aranżacje łazienki to moim zdaniem dobrze jest przejrzeć kilka zdjęc w tej tematyce i odwiedzić kilka sklepów. Ja ostatnio trafiłam np na http://desideradesign.pl/kategoria/lazienka i myślę że przy samym oglądaniu przedmiotów wpadnie Ci w oko to czego potrzebujesz. Jesli łazienka już ma ogólny zarys to dopasowanie detali powinno być raczej łatwym zadaniem.

Zgłoś nadużycie #2 20 września 2017, 17:51

czarnalidia78 avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Jakie masz zdanie na temat umywalek wpuszczanych w blat? Mówię o czymś takim w stylu https://www.ekspercilazienek.pl/umywalki-wpuszczane-w-blat dla mnie jest, to super opcja. Zamierzam wymienić u siebie przy okazji najbliższego remontu. Mam nadzieję, że uda mi się uzyskać fajny efekt i będzie wygodniej.

Zgłoś nadużycie #3 22 września 2017, 11:51

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 0
Bardzo podobają mi się industrialne łazienki.

Zgłoś nadużycie #4 15 listopada 2017, 11:20

Jo_Ni avatar Posty: 43 Podziękowania: 0
A ja niestety nie mogę za nic dojść do porozumienia z mężem jeśli chodzi o wystrój naszej łazienki. Jeszcze nie znaleźliśmy takiej glazury, która by się nam obojgu podobała.

Zgłoś nadużycie #5 15 listopada 2017, 11:34

Grzmot avatar Posty: 79 Podziękowania: 0
Jo_Ni napisał(a):
A ja niestety nie mogę za nic dojść do porozumienia z mężem jeśli chodzi o wystrój naszej łazienki. Jeszcze nie znaleźliśmy takiej glazury, która by się nam obojgu podobała.

To może rzućcie okiem na ofertę tych płytek? Być może uda Wam się dojść do porozumienia, bo mają tam mnóstwo ciekawych wzorów.