Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Artykuły biurowe

Zgłoś nadużycie #1 11 grudnia 2017, 9:39

serenada avatar Posty: 259 Podziękowania: 0
Cześć! Gdzie kupujecie artykuły biurowe, piśmiennicze czy tusze/ tonery do swojego miejsca pracy? Opłaca się bardziej zamawiać w sklepach stacjonarnych czy online? (mi rekomendowano zakupy tu: https://www.biurowezakupy24.pl/pl/c/Artykuly-biurowe/416 ). Będę wdzięczna za Wasze podpowiedzi :)

Zgłoś nadużycie #2 30 września 2018, 13:29

monikabert90 avatar Posty: 113 Podziękowania: 0
Ja jestem jak najbardziej za zakupami on-line, bo zazwyczaj wychodzą one dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych. My na przykład wszelkiego rodzaju artykuły biurowe, w tym także tonery do naszych drukarek, zamawiamy na https://www.drukuj24.pl/. Maja tam bardzo niskie, konkurencyjne ceny, za wysyłką nie trzeba długo czekać, a dodatkowo zdobywa się fajne prezenty w programie lojalnościowym :)

Zgłoś nadużycie #3 4 lutego 2019, 22:15

olkawwqa avatar Posty: 170 Podziękowania: 0
Hmmm... Zastanawiam się, jaką stronę mogę Ci polecić, jeśli chodzi o wyposażenie biura, ale wydaje mi się, że najodpowiedniejsza będzie chyba strone https://somax.eu/174-markery-olejowe na której znajdziecie sobie mnóstwo różnych produktów. Koniecznie sprawdźcie markery, bo ich cena jest warta uwagi.