Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Atrakcje dla dzieci

Zgłoś nadużycie #11 5 grudnia 2017, 10:27

Grabixx avatar Posty: 61 Podziękowania: 1
A co myślisz, aby posłać dziecko na kolonię? Sprawdź tutaj http://www.akademianaukirzeszow.pl/oferta/polkolonie-i-kolonie , a na pewno znajdziesz jakiś ciekawy wariant. Mój synek rok temu był zadowolony :)

Zgłoś nadużycie #12 15 grudnia 2017, 23:18

mosek avatar Posty: 205 Podziękowania: 0
Najważniejsze według mnie jest zadbanie o to, by dziecko każdego dnia miało co robić. Przykładem jest Waveboard -
https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jaki-waveboard-kupic-ktory-bedzie-najlepszy/4.... Wiele dzieci lubi takie gadżety, a to sposób, żeby aktywnie spędzały one czas ;)

Zgłoś nadużycie #13 23 listopada 2018, 18:45

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
My w ośrodku kultury też organizowaliśmy ostatnio sporo atrakcji dla dzieci :) Jedną z nich był turniej piłki nożnej. Zgłosiło naprawdę mnóstwo drużyn! Dobrze, że wcześniej zamówiliśmy na https://tanietrofea.pl/ nagrody sportowe. Wśród nich znalazły się między innymi puchary i dyplomy, które bardzo ucieszyły dzieciaki!

Zgłoś nadużycie #14 4 grudnia 2018, 20:16

neska avatar Posty: 144 Podziękowania: 0
fajną opcje zorganizowania urodzin ma Uniwersytet Rozwoju w Katowicach https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta/urodziny/ :) Zamierzam zorganizować tam urodziny córki, by dzieci mogły się wybawić. Poza tym, do tego wchodzi też poczęstunek, wszystko w przyzwoitej cenie i takie urodziny na pewno na długo pozostaną w pamięci.

Zgłoś nadużycie #15 7 grudnia 2018, 10:56

kalinowska avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
fajną atrakcją dla dzieci są dmuchańce, zjeżdżalnie dmuchane czy zamek dmuchany to ulubione zabawki dla dzieciaków w różnym wieku

http://www.std-dmuchance.org/

Zgłoś nadużycie #16 29 grudnia 2018, 10:20

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Ja mam super atrakcję, która spodoba się wszystkim dzieciakom! Wejdźcie sobie na stronę http://wybuchowaniespodzianka.pl/ Tutaj znajdziecie wszystkie informacje. Produkt kupujemy sami i sami z niego korzystamy. Nie jest tu potrzebna pomoc żadnych specjalistów i co najważniejsze - cena jest niska, więc serdecznie polecam skorzystać.

Zgłoś nadużycie #17 22 stycznia 2019, 0:12

jadzkowska avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
Moim zdaniem dobrą opcją dla dziecka jest wyjazd na ferie w góry. Wiem, ze firma https://portaski.pl/atrakcje/ organizuje wycieczki dla najmłodszych, mają dobrych instruktorów jazdy na nartach i snowboardzie, oferują wyjazdy w atrakcyjne miejsca, noclegi są w porządku. Dla dzieci jest też przewidziane sporo atrakcji.

Zgłoś nadużycie #18 6 lutego 2019, 22:38

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
My chcemy wybrać się do teatru, ale niestety nie możemy sobie w żaden sposób tego zaplanować. Zastanawiam się nad konkretną datą, ale pierw trzeba sprawdzić, jakie możliwości są dostępne na stronie http://teatrszekspirowski.pl/ Słyszałam, że mają tam super wydarzenia dla dzieciaków.

Zgłoś nadużycie #19 1 marca 2019, 9:12

karin avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Dobrą opcją są zajęcia sportowe. Pozwalają zużyć energię. Uczą dyscypliny, współzawodnictwa i nie tylko. Podnoszą też sprawność najmłodszych. Ciekawe prezentują się takie http://carlsongracie.pl/oferta/bjj-kids-grupa-i/ zajęcia z brazylijskiego jiu jitsu. Ale opcji jest sporo na rynku.

Zgłoś nadużycie #20 17 marca 2019, 7:55

emilka8767 avatar Posty: 323 Podziękowania: 0
Moje dzieciaki bardzo chciałyby spróbować jazdy konnej, więc myślałam, że zapiszę ich na jakieś interesujące lekcje. Co o tym sądzicie? Szukam właśnie w internecie informacji na temat tego, co o jeździe konnej muszę wiedzieć i wpadłam na bloga http://szkolajezdziectwa.pl/pikeur/ gdzie aktualnie czytam sobie o odzieży profesjonalnej.