Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Audyt ochrony danych osobowych

Zgłoś nadużycie #1 6 lipca 2018, 8:53

Gutek Gutek awatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Hej, poszukuję firmy zajmującej się audytem ochrony danych osobowych, a konkretniej opracowywaniem i wdrażaniem systemów bezpieczeństwa oraz kompleksowym doradztwem w tym zakresie. Czytałem sporo o https://forsafe.pl/dane-osobowe-ochrona/ , z tego co widzę, to realizowali kilka dużych projektów dla znanych organizacji i przedsiębiorstw – czy ktoś z was miał okazję współpracować? 😊

Zgłoś nadużycie #2 6 sierpnia 2018, 13:26

vitek12 avatar Posty: 142 Podziękowania: 0
Bardzo dziękuję za informację, u nas w zakładzie również będzie to niezbędne, gdyż planujemy niebawem wdrożyć nowy system obiegu informacji tajnych w firmie.

Zgłoś nadużycie #3 6 sierpnia 2018, 14:53

Kinia23 avatar Posty: 163 Podziękowania: 0
A wybraliście już konkretne rozwiązanie? Bo coś mi się obiło o uszy, że oprogramowanie erp tej częstochowskiej firmy jest w większości firm bardzo przydatne. Spójrzcie dokładnie na ich ofertę i przeanalizujcie dokładnie czy i Wy nie powinniście go wdrożyć.

Zgłoś nadużycie #4 19 lipca 2019, 16:51

MAdziorson avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Najlepsze rozwiązania IT proponują firmy, które oferują nowoczesną infrastrukturę. Sprawdźcie, jakie hardware jest obecnie najlepszy: https://bezpiecznesystemyit.pl/ Obecnie dane są największą wartością w firmie, więc warto je chronić.