Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Audyt strony internetowej

Zgłoś nadużycie #1 26 lutego 2019, 15:32

milena avatar Posty: 202 Podziękowania: 0
Witam,
Mam stronę internetową i chciałam zainwestować w pozycjonowanie i reklamę jej w internecie. Czy możecie polecić mi firmę, która robi audyty stron i zajmuje się marketingiem ? Będę wdzieczna.

Zgłoś nadużycie #2 26 lutego 2019, 16:38

halszka avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
Fajnie, że o tym myślisz bo ja kiedyś nie byłam taka mądra. Myślałam, że jak mamy stronę to sama zacznie sprzedawać nasze produkty. Dobrze, że mój mąż jest mądrzejszy i dowiedział się wszystkiego o tym, co zrobić by firma zaczęła zarabiać. Zaczęliśmy od uporządkowania strony. Poczytaj sobie na stronie firmy, która zajmowała się audytem dla nas
https://fabrykamarketingu.pl/audyt-seo-strony-www/ wiele ciekawych informacji więc może Ci się przyda. Ja polecam tą firmę, zajmują się marketingiem od około roku i planujemy współpracę na dłużej.

Zgłoś nadużycie #3 18 lipca 2019, 9:01

alok565 avatar Posty: 175 Podziękowania: 0
Zastanawiam się, jak już na ten temat rozmawiamy, czy słyszeliście może o tym, że agencja Pogotowie SEO taka usługe jak

Zgłoś nadużycie #4 18 lipca 2019, 9:01

alok565 avatar Posty: 175 Podziękowania: 0
Zastanawiam się, jak już na ten temat rozmawiamy, czy słyszeliście może o tym, że agencja Pogotowie SEO taka usługe jak

Zgłoś nadużycie #5 19 lipca 2019, 10:25

Kirssteen avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
Tu już najczęściej stawia się na pakiet - audyt plus optymalizacja i pozycjonowanie strony internetowej. To na pewno będzie najlepszą opcją na skuteczną formę reklamy dla waszego biznesu. Przy takich działaniach stawia się na sprawdzone firmy, ciężko będzie samemu wszystko załatwić bez większego doświadczenia. Postawcie na pomoc takich firm jak https://echomarketing.pl/ Na pewno poradzą sobie tu z każdym wyzwaniem. Bez działań reklamowych ciężko będzie przebić się przez konkurencje, która nigdy nie śpi :)

Zgłoś nadużycie #6 31 sierpnia 2019, 21:56

TakaSobie avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
Pozycjonowanie strony internetowej trzeba zacząć własnie od audytu. Do tego potrzebne sa odpowiednie narzędzia a także wiedza. Jeśli nie czujecie się w tym dobrze lub w ogole nie macie pojęcia to najlepiej działania związane z pozycjonowaniem zlecić profesjonalnej firmie. Rzetelne audyty oraz skuteczne pozycjonowanie oferuje firma https://seo4.net/oferta/audyt-stron-internetowych/ . Na ich stronie dowiecie się więcej o ofercie.

Zgłoś nadużycie #7 8 listopada 2019, 23:19

tracik avatar Posty: 117 Podziękowania: 0
Polecam w 100% tą agencję https://virtualpeople.pl/ oni na najwyższym poziomie zajmą się i pozycjonowaniem strony jak i mogą poprowadzić profesjonalne kampanie marketingowe w sieci, w tym kampanie adwords czy social media. Działania na pewno przyniosą efekty, agencja ma duże doświadczenie w tym zakresie.

Zgłoś nadużycie #8 Wczoraj, 09:41

serenada avatar Posty: 328 Podziękowania: 0
Jak zlecisz marketing internetowy porządnej firmie, to na pewno w ramach strategii działania, zrobią Ci profesjonalny audyt Twojej strony i jej widoczności w Internecie. Agencja MTWeb z Krakowa zna się na rzeczy i jej polecam Ci powierzyć np. pozycjonowanie, AdWords etc.