Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Autopomoc

Zgłoś nadużycie #1 8 maja 2017, 16:30

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Czy znacie jakąś dobrą pomoc drogową na terenie Poznania i okolic? Najbardziej interesuje mnie, żeby była to sprawdzona firma i najlepiej, aby mieli też warsztat. Może znacie lub wiecie coś o http://kuta-autoserwis.pl/autopomoc/?

Zgłoś nadużycie #2 2 czerwca 2017, 13:33

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Ostatnio samochód mi się zepsuł na trasie i kompletnie nie wiedziałam, co mam robić. Spanikowałam, na szczęście znajomy uratował sytuację. Na przyszłość wolę mieć kontakt do sprawdzonej pomocy drogowej, może słyszeliście coś ze ten transport pomaga http://kuta-autoserwis.pl/transport/?

Zgłoś nadużycie #3 6 lipca 2017, 21:02

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Ostatnio samochód mi się zepsuł na trasie i kompletnie nie wiedziałam, co mam robić. Spanikowałam, na szczęście znajomy uratował sytuację. Na przyszłość wolę mieć kontakt do sprawdzonej pomocy drogowej, może słyszeliście coś o http://kuta-autoserwis.pl/transport/?

Zgłoś nadużycie #4 4 stycznia 2019, 17:52

mosek avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Według mnie podstawą jest dobry serwis samochodowy taki jak http://autonobile.pl/ - gdy coś się dzieje z autem, to najlepiej jest szybko udać się do serwisu, żeby takie auto naprawić i uniknąć pogłębiania się wad i usterek.