Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Autopomoc

Zgłoś nadużycie #1 9 maja 2017, 13:38

Hyra avatar Posty: 316 Podziękowania: 1
Ostatnio mój samochód dziwnie się zachowuje. Mam wrażenie, że coś się psuje i obawiam się, że kiedyś zepsuje mi się na trasie. Czy możecie polecić jakąś dobrą pomoc drogową? A może wiecie coś o http://autowacholc.pl/firma/?

Zgłoś nadużycie #2 2 czerwca 2017, 18:31

Hyra avatar Posty: 316 Podziękowania: 1
Ostatnio mój samochód dziwnie się zachowuje. Mam wrażenie, że coś się psuje i obawiam się, że kiedyś zepsuje mi się na trasie. Czy możecie polecić jakąś dobrą pomoc drogową? A może wiecie coś na temat ta firma http://autowacholc.pl/firma/?

Zgłoś nadużycie #3 6 lipca 2017, 23:31

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Ostatnio mój samochód dziwnie się zachowuje. Mam wrażenie, że coś się psuje i obawiam się, że kiedyś zepsuje mi się na trasie. Czy możecie polecić jakąś dobrą pomoc drogową? A może wiecie coś na temat ta firma http://autowacholc.pl/firma/?

Zgłoś nadużycie #4 31 lipca 2017, 19:46

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Ostatnio mój samochód dziwnie się zachowuje. Mam wrażenie, że coś się psuje i obawiam się, że kiedyś zepsuje mi się na trasie. Czy możecie polecić jakąś dobrą pomoc drogową? A może wiecie coś na temat ta firma http://autowacholc.pl/firma/

Zgłoś nadużycie #5 13 października 2017, 19:05

krom30 krom30 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Hm... Ja poszukuję właśnie jakiejś porządnej firmy z Katowic, która kompleksowo jest w stanie obsłużyć moje auto. Znacie może coś naprawdę dobrego i sprawdzonego? W Sieci jest w sumie sporo ofert, ale dość ciężko jest wybrać firmę, która oferuje wszystko w jednym miejscu. Chodzi mi o sprzedaż dobrych części samochodowych, myjnię samochodową i wypożyczalnię aut. Najlepiej, żeby to była myjnia mobilna i dojazd do Klienta z częściami.

Popytałem trochę znajomych i polecali mi tę firmę http://autoserwis.pl/ Chciałbym się zapytać Was o opinię w tym zakresie – czy korzystaliście może z tej firmy i jesteście w stanie doradzić, czy jest ona warta uwagi? Zastanawiam się też, czy znacie może jeszcze coś sprawdzonego w tym zakresie... Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Z tego co widziałem, ta firma, którą podlinkowałem ma całkiem niezłe opinie w Sieci, ale chciałbym mieć więcej możliwości do wyboru. Z góry wielkie dzięki za porady w tym obszarze tematycznym :)

Zgłoś nadużycie #6 14 lutego 2018, 10:53

mosek avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
Zamiast szukać pomocy drogowej lepiej udaj się do http://frosttruckserwis.pl/. To dobry serwis samochodowy. Dzięki temu będziesz mógł jeździć spokojnie, a ponadto jeżeli coś faktycznie się zepsuło to leipej naprawiać to jak najszybciej. Wtedy koszty naprawy są znacznie mniejsze.

Zgłoś nadużycie #7 15 maja 2018, 11:22

penxol avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Nie ma takiego czegoś jak jedno najlepsze auto, wszystkie mają jakieś wady i prędzej czy później się psują. Więc ja czytałam przed zakupem auta portal http://nowemoto.pl/krakow-czesci-samochodowe/ gdzie dowiedziałam się, które samochody, na jakie wady zazwyczaj cierpią.

Zgłoś nadużycie #8 2 stycznia 2019, 20:02

martak avatar Posty: 178 Podziękowania: 0
Wszystko też zależy od miasta, w którym ta autopomoc będzie potrzebna. Ja ostatnio miałam problem w Poznaniu więc z polecenia kolegi skorzystałam z usług pomocy drogowej, do której kontakt znajdziecie tu: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/kontakt/ . Byłam zadowolona z czasu przyjazdu i całokształtu.