Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Badania prenatalne - czy warto?

Zgłoś nadużycie #11 22 sierpnia 2018, 17:45

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Badania prenatalne sa bardzo ważne. Szkoda, że większość tych badań nie jest refundowana. Powinny one być dostępne dla każdej kobiety bowiem każda z nas chce mieć zdrowe dziecko ale już nie każdą stać na kosztowne badania. Na szczęście w niektórych centrach medycznych takich jak np Gameta http://badanieprenatalne.com/usg-genetyczne/ można wykonać badania genetyczne w przystępnych cenach.

Zgłoś nadużycie #12 22 października 2018, 19:50

Pamela020 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Badania prenatalne są bardzo ważne i warto wiedzieć,jaki rodzaj badań można wykonać w jakim wieku płodu.Dzięki temu we wczesnym stadium można wykryć chociażby wady genetyczne dziecka (np. http://gameta.pl/badania-prenatalne/test-papp-a/). Dzięki temu można się do tego przygotować. A w uzasadnionych wypadkach można uzyskać refundację, więc radzę za wczasu dowiedzieć się czy może się nie kwalifikujecie.

Zgłoś nadużycie #13 27 sierpnia 2019, 9:22

animala avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
Oczywiście, że warto! Moim zdaniem skoro są, to dobrze z nich skorzystać.

Zgłoś nadużycie #14 17 listopada 2019, 23:05

eurydyka avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
W Katowicach możecie zrobić bezpłatne badania prenatalne w ramach realizacji regionalnego programu w Centrum Medycznym Sodowski http://sodowski.pl/ Ja poddałam się badaniom, wszystko przebiegło profesjonalnie, szybko i sprawnie. Jestem zadowolona, że na nich trafiłam.

Zgłoś nadużycie #15 6 grudnia 2019, 15:50

milexica avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Powiem tak... moim zdaniem warto robić badania prenatalne, ale nie zawsze jest konieczność dokonywania badań inwazyjnych. Ja postawiłam przede wszystkim na dobrego specjalistę od USG - dr. Rozmus-Warcholińską z Częstochowy. Nowoczesny sprzęt, duża wiedza i doświadczenie Pani doktor wystarczyło, żeby przekonać się, że dziecko prawidłowo się rozwija. Jednak gdyby były jakieś wątpliwości z pewnością zdecydowałabym się na bardziej inwazyjne badania.

Zgłoś nadużycie #16 7 lutego 2020, 12:18

nconroy nconroy awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Uważam, że nigdy nie zaszkodzi się przebadać.

Zgłoś nadużycie #17 27 kwietnia 2020, 10:39

kulik86 avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Oczywiście, że warto,,, nie wyobrażam sobie nie wykonania badań prenatalnych. Jeśli jesteście zdecydowani to mogę przy okazji polecić dobrą przychodnię, w której specjaliści wykonują tego typu badania, a także wiele innych badań i mają ciekawe pakiety – Multimed z Warszawy, z pewnością będziecie zadowoleni!