Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Beton architektoniczny

Zgłoś nadużycie #1 31 sierpnia 2017, 20:57

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Czasami podczas remontu potrzebujemy betonu architektonicznego. Wiem, że nie jest to dość typowe ale sama stoje przed remontem i wiem, ze bedzie on nam potrzebny.Po poszukiwaniach udało mi się znaleźć tą firmę http://art-bet-design.pl/o-firmie/ . Mają świetnej jakości beton , po za tym odpowiadają miłe na każde zadane pytanie. Moze wam się przyda.

Zgłoś nadużycie #2 14 lipca 2018, 10:31

emilka8767 avatar Posty: 147 Podziękowania: 0
Praca z betonem architektonicznym wcale nie jest taka łatwa jakby się mogło wydawać. Zazwyczaj potrzebujemy do niego specjalnych narzędzi. Na przykład do poszerzania dylatacji niezbędne jest posiadania odpowiednich [url=www.poldiam.pl/index.php/tarcze-do-nacinania-dylatacji-tarcze-fazujace-i-inne.html]tarczy do szlifowania betonu[/url]. Tarcze do szlifowania betonu są różnej grubości, dzięki czemu możemy wybrać taką, którą potrzebujemy i po prostu nacinać . Dlatego uważam, że warto zainwestować w tarcze do szlifowania betonu - jest to oszczędne, szybsze i bardziej komfortowe rozwiązanie.