Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Bezpieczna podróż z dzieckiem

Zgłoś nadużycie #11 22 sierpnia 2018, 17:30

grzena1 grzena1 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć :)

Zgłoś nadużycie #12 20 września 2018, 7:54

skay avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
ciekawą alternatywą dla tradycyjnych fotelików są też Smart Kid Belt. Używamy ich od kilku miesiecy i sprawdzają się super. Pomysł nie jest jeszcze tak bardzo popularny a konkurencja nie śpi i stara się zrobić wszystko, by zdyskredytować tego producenta w oczach potencjalnych klientów. Wystarczy obejrzeć ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=Q8g4eoruO-c&t=71s . Jak dla mnie wszystko jest pokazane bardzo klarownie. Pewnie sprawa skończy się w sądzie i szczerze mówiąc taki finał wcale mnie nie zdziwi.

Zgłoś nadużycie #13 17 grudnia 2018, 22:17

olkawwqa avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Szukacie dobrego i bezpiecznego fotelika? To koniecznie musicie wejść sobie na stronę https://ewozki.eu/pl/p/TAKATA-MAXI-fotelik-Samochodowy/2381 Tutaj na pewno taką propozycję znajdziecie. Ja osobiście jestem zdania, że bezpieczeństwo jest najważniejsze i zawsze trzeba się na nim najbardziej skupiać. Przekonać się o tym możecie czytając poradniki, artykuły i opinie.

Zgłoś nadużycie #14 5 czerwca 2019, 12:23

emilia avatar Posty: 132 Podziękowania: 0
Przed wyjazdem staram się ubezpieczyć całą gromadkę na wypadek jakiejś kontuzji czy choroby dzieciaków. Kupuję polisę w https://cuk.pl

Zgłoś nadużycie #15 17 lipca 2019, 17:58

mayczak avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Jeśli o mnie chodzi to długo szukałam odpowiedniego fotelika samochodowego dla mojego dziecka, musiałam mieć pewność że będzie w 100% bezpieczny. Tutaj https://espiro.pl/foteliki-samochodowe możecie zobaczyć ofertę producenta na którego fotelik się zdecydowałam. Jest solidny, praktyczny, wygodny. Oni kładą duży nacisk na bezpieczeństwo.

Zgłoś nadużycie #16 26 sierpnia 2019, 20:27

Grardonyth avatar Posty: 515 Podziękowania: 1
Żeby podróż z dzieckiem była bezpieczna, to przede wszystkim należy kupić porządny i stabilny fotelik! Tu nie ma co brać byle czego. Ja fotelik dla córeczki zamawiałam na https://dudus.pl/ i jest idealny! Postawiłam na naprawdę solidnie wykonany model, który jest bezpieczny. Dzięki temu mogę spokojnie przewozić w aucie całą rodzinkę :)

Zgłoś nadużycie #17 28 sierpnia 2019, 11:59

mpire avatar Posty: 369 Podziękowania: 0
Powiem wam że ja używam teraz pasa podtrzymującego smart kid belt i jestem z niego zadowolony. Jest mały, poręczny, zabieram ze sobą zawsze do taksówki jak jadę z maluchem. No i co ważne jest bezpieczny, można zobaczyć testy zderzeniowe u nich na youtube.

Zgłoś nadużycie #18 15 października 2019, 12:21

karyt avatar Posty: 93 Podziękowania: 0
Wiesz co zerknij sobie tu
https://dworzeconline.pl/ jeżeli chcesz podróżować bezpiecznie ale też szybko to zerknij sobie na podróże właśnie w taki sposób.
Generalnie jest to ekstra pomysł na podróżowanie i można sporo miejsc w taki sposób poznać.
Przemyśl :)