Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Biura warszawa centrum

Zgłoś nadużycie #1 18 lipca 2018, 1:53

helka8 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Szukam biura do wynajęcia w Warszawie w centrum, będę bardzo wdzięczna za pomoc w poszukiwaniach.

Zgłoś nadużycie #2 18 lipca 2018, 17:32

jadzkowska avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
Jeżeli chodzi o biura w Warszawie w centrum miasta, to polecam skontaktować się z nimi http://biurokamienica.pl mają do wynajęcia biura, oferują też wirtualne biuro, wsparcie ekspertów od księgowości, finansów czy IT, także usługi kompleksowe. Biura są serwisowane, także o nic nie trzeba się martwić.

Zgłoś nadużycie #3 14 sierpnia 2018, 9:01

Grzmot avatar Posty: 133 Podziękowania: 1
Zobacz sobie koniecznie na tą ofertę biur do wynajęcia w centrum Warszawy. Lokalizacja oraz ceny bardzo pozytywnie zaskakują. Myślę, że warto rozważyć ich ofertę.

Zgłoś nadużycie #4 25 sierpnia 2018, 15:59

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
My też na początku zastanawialiśmy się nad wynajęciem biura, w końcu jednak zdecydowaliśmy się na jego budowę, korzystając z oferty http://depenbrock.pl/oferta/obiekty-biurowe-i-uslugowe . Wcześniej już ta sama firma budowała dla nas magazyn i byliśmy bardzo zadowoleni, więc mamy nadzieję, że i tym razem będziemy ;)

Zgłoś nadużycie #5 28 grudnia 2018, 16:32

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
A może odpowiednia będzie dla Was opcja biura serwisowanego, jeśli biuro nie jest Wam potrzebne na kilka godzin dziennie? To też odpowiednie miejsce, aby znaleźć adres do tego, aby założyć swoją własną działalność, jeśli chcielibyście skorzystać, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie http://biurokamienica.pl/biura-serwisowane-zmieniaja-myslenie-o-prowadzeniu-bizn...

Zgłoś nadużycie #6 4 stycznia 2019, 17:41

FranczeskaWil avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
I jak tam biuro już znalezione? Ja to musiałam na dzień dobry zrobić solidny remont biura zanim się do niego wprowadziliśmy, ale ciesze się z tego, wszystko jest teraz po mojej myśli. Z doświadczenia mogę już polecić takie firmy jak http://totalsec.pl Ja nie skorzystałam z ich pomocy, ale na pewno będzie to mega wygodna dla was opcja. Również ich usługi to fit out, czy też lifting powierzchni biurowych, tak zeby były jak najbardziej praktyczne i nowoczesne.

Zgłoś nadużycie #7 19 lutego 2019, 9:34

franksa avatar Posty: 159 Podziękowania: 0
Są tu tez osoby ze śląska? Jeżeli tak to mam dla was ciekawą opcje na wynajem biura, lub też na pracowanie w specjalnej powierzchni do co-workingu. Firma http://workingclub.pl proponuje taką opcje oraz wygodny wynajem biur, czy też sal szkoleniowych

Zgłoś nadużycie #8 23 lutego 2019, 16:46

marecka811 avatar Posty: 25 Podziękowania: 0
Sprawdź na stronie https://www.officelist.pl/. Oprócz Centrum, znajdziesz tam również biura we wszystkich dzielnicach Warszawy. Z tego co pamiętam jest ich tam blisko 40 tys. Oferty przedstawione są bardzo przejrzyście a kontakt z doradcami jest bezproblemowy.

Zgłoś nadużycie #9 26 lutego 2019, 23:19

aszka avatar Posty: 326 Podziękowania: 0
A tutaj http://fitout.waw.pl już zaglądaliście? Prawda jest taka, że każde biuro trzeba dopasować do konkretnych potrzeb. Jeśli znajdziecie lokal w dobrym miejscu, to dzięki ralizacji fit out można stworzyć naprawdę funkcjonalną powierzchnię biurową. W ten sposób można między innymi usprawnić pracę.

Zgłoś nadużycie #10 16 kwietnia 2019, 6:22

Jacek78 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Ja ze swojej strony polecam stronę https://www.biura-mokotow.com gdzie znajdziecie nie tylko oferty biur do wynajęcia w Warszawie na Mokotowie, ale także propozycje w centrum warszawy czy na Woli. Wynajmowałem dzięki nim już dwa biura i jestem bardzo zadowolony. Niskie koszty i fajne propozycje na prestiżowe lokalizacje. Sprawdźcie sobie.