Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Biura warszawa centrum

Zgłoś nadużycie #11 16 kwietnia 2019, 14:12

MalvinkaNowak MalvinkaNowak awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Sprawdź oferty na olx!

Zgłoś nadużycie #12 19 kwietnia 2019, 14:56

Szrutka avatar Posty: 187 Podziękowania: 0
Są też na pewno inne poratale z ogłoszeniami z tematyki nieruchomości i to takie, gdzie wyłącznie takie znajdziecie. Mozecie również postawić na współpracę z agencją nieruchomości. Jeżeli będziecie wyposażać biuro, odpowiednio go meblować to może zdecydujcie się na pomoc takich firm jak http://mikomaxsmartoffice.com/pl/produkty/kabiny-akustyczne/ W tym miejscu znajdziecie świetne kabiny akustyczne dla biur, wykorzystywane także jako budki telefoniczne. Firma również kompleksowo projektuje wnętrza biur i własnie też organizuje niezbędne, nowoczesne meble

Zgłoś nadużycie #13 21 maja 2019, 18:39

wysimirski avatar Posty: 109 Podziękowania: 0
W centrum jest lokal przy lokalu, więc koniecznie trzeba postawić na porządne szyldy i oznakowanie lokalu. Polecam zwrócić się do tej firmy - https://www.montazreklam24.pl/ Zajmą się wszystkim, będziecie zadowoleni :)

Zgłoś nadużycie #14 25 sierpnia 2019, 21:08

esgo avatar Posty: 28 Podziękowania: 0
Jeśli zdecydujcie się na kompleksowy remont biura, to na pewno ciekawym rozwiązaniem okaże się fit out . Total Sec oferuje tego typu rozwiązania. Tutaj https://totalsec.pl/kontakt/ jest do nich kontakt. Sporo informacji na ten temat znajdziecie na stronie.

Zgłoś nadużycie #15 26 sierpnia 2019, 14:31

Runto Runto awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Posprawdzaj na olx.

Zgłoś nadużycie #16 29 października 2019, 10:11

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Biura w centrum Warszaw są bardzo drogie, ale na szczęście powstała taka firma jak https://e-biuro.eu/ wirtualne biuro Warszawa można bez problemu u nich wynajmować i spotykać się z kentami jak i zyskać ten adres na swoją firmę

Zgłoś nadużycie #17 3 stycznia 2020, 13:35

Mimichaska avatar Posty: 145 Podziękowania: 0
Znaleźliście już lokal do waszej firmy? Następnie trzeba będzie go oczywiście odpowiednio wyposażyć :) Tu zacznijcie od mebli, ja postawiłam na ergonomiczność i nowoczesność. Zobaczcie sobie co proponuje wam firma https://ergosystem.pl/partnerzy/nowy-styl/ Szukając inspiracji w sieci na pewno dużo łatwiej wam będzie coś odpowiedniego znaleźć i to tym bardziej w bardzo dobrej cenie.

Zgłoś nadużycie #18 21 maja 2020, 15:03

Kirssteen avatar Posty: 112 Podziękowania: 0
Mi w sumie nic wielkiego nie trzeba, nie mam wielu pracowników. Jednak i tak chce zadbać o każdy detal, fajnie, nowocześnie urządzić swoje biuro. Zainteresowała mnie też oferta od firmy https://www.contrato.pl Specjalizują się oni w akustyce pomieszczeń biurowych. Można tu dostać budki akustyczne do biur, gdzie pracownicy mogą w spokoju popracować, porozmawiać przez telefon, wyciszyć się na chwilę. Specjalizują się właśnie w wygłuszaniu pomieszczeń.