Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Biuro nieruchomości z Poznania?

Zgłoś nadużycie #1 6 lipca 2019, 15:58

maksymilian avatar Posty: 191 Podziękowania: 0
Poszukuję biura nieruchomości z Poznania, czy możecie coś polecić, podpowiedzieć? Na pewno znam https://aj.nieruchomosci.pl/, przegadałem ich obecne oferty i planuje umówić się na spotkanie. Ale jak wiadomo kupno mieszkania to ważna decyzja dlatego chcę się dobrze przygotować.

Zgłoś nadużycie #2 21 listopada 2019, 19:48

elinor.abshire elinor.abshire awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Znacie jakąś dobrą kancelarię, gdzie mają porady prawne o nieruchomościach w Krakowie? Znalazłam taką stronę https://www.kancelariafurtak.pl/27/prawo-nieruchomosci gdzie trochę o tym pisze, ale wydaje mi się, że musiałabym się spotkać z adwokatem twarzą w twarz. Możecie kogoś polecić?

Zgłoś nadużycie #3 2 grudnia 2019, 9:38

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Prowadzisz własne biuro nieruchomości? To polecam sprawdzić sobie stronę https://www.dobryadres.pl/material,biura-nieruchomosci,245.html Możecie właśnie tam wystawić ofertę swojego biura i czekać na zainteresowanie ofertą. Warto ogłaszać się na takich portalach, ponieważ to właśnie tam teraz większość osób szuka ofert.

Zgłoś nadużycie #4 4 grudnia 2019, 5:53

skrzatdomowy avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Jeśli potrzebujesz szybkiej, a konkretnej porady prawnej i zależy ci na czasie, to najwygodniej będzie skorzystać z pomocy adwokata Radosława Przymuszały - http://adwokatprzymuszala.pl/ . Prowadzi on praktykę ww Zielonej Górze, ale to nie ma znaczenia, bo udziela porad prawnych telefonicznie lub online (jak się umówicie). W ten sposób, nawet bez wychodzenia z domu możesz otrzymać profesjonalna pomoc prawną. Bardzo nowoczesne i wygodne rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #5 8 grudnia 2019, 19:05

mpire avatar Posty: 462 Podziękowania: 1
Nie wiem, co Ci polecić.

Zgłoś nadużycie #6 24 stycznia 2020, 13:37

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Jak już o innych miastach mowa to ja znam świetne biuro nieruchomości z Łodzi - Domino http://www.domino.lodz.pl/ Dzięki nim już sprzedałem mieszkanie i kupiłem nowe i to wszystko w dobrym tempie, także jestem zadowolony. Ich prowizje całkiem ok, także to tez spory plus.