Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Biuro rachunkowe

Zgłoś nadużycie #1 9 lutego 2020, 19:47

dorme avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Jak znaleźć najlepsze biuro rachunkowe jak to http://moje-biuro.com/ ? Na co zwracać uwagę przy jego wyborze? Nie miałam z tym wcześniejszego doświadczenia i zastanawiam się czym się kierować. Może podpowiecie mi coś w tym temacie?

Zgłoś nadużycie #2 20 lutego 2020, 18:37

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Ja od dawna korzystam z biura rachunkowego Yellow Frog w Bydgoszczy https://www.yellowfrog.com.pl/ Są bardzo solidni i profesjonalnie wszystko ogarniają, stawki w porządku. Do tego ta sama firma świadczy obsługę BHP firmy. Także jak widzicie działają kompleksowo i zdecydowanie warto się z nimi zapoznać.

Zgłoś nadużycie #3 4 marca 2020, 22:41

manieczka avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Z kolei ze Skawiny warte uwagi biuro rachunkowe to EPSILON Księgowość i Inwestycje http://www.epsilonbiznes.pl/ Mega dobre, zaufane, solidne biuro księgowe a także doradztwo w kwestii pozyskiwania funduszy, pisania biznesplanów, wniosków czy zarządzania inwestycją. Ich usługi księgowe i doradcze są na bardzo wysokim poziomie.

Zgłoś nadużycie #4 4 marca 2020, 23:49

Exultantyjo avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam was wszystkich

Zgłoś nadużycie #5 16 marca 2020, 12:02

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Dobrym biurem rachunkowym jest https://www.zbf.com.pl/ - oferują pełne, kompleksowe usługi w zakresie kadr i płac. Współpracuje z nimi moja koleżanka i bardzo pozytywnie ich ocenia - zawsze wszystko przygotowują na czas, jest z nimi bardzo dobry i szybki kontakt.

Zgłoś nadużycie #6 16 marca 2020, 17:52

kleopatra avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
ja nie szukalam.. mnie polecila kolezanka to biuro z Wrocka https://superksiegi.pl/ i nie zaluje.. od dawna z nimi wspolpracuje i to swietni konkretni kompetentni ludzie

Zgłoś nadużycie #7 18 marca 2020, 23:27

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Dobre biuro rachunkowe z którego my korzystamy to Consulting-Tax w Poznaniu http://consulting-tax.com/ Super się sprawdzają, na pewno też będziecie z ich usług zadowoleni. Znają się na rzeczy, zdecydowane można na nich w pełni polegać.

Zgłoś nadużycie #8 21 kwietnia 2020, 9:48

marilka avatar Posty: 23 Podziękowania: 0
My korzystamy z usług firmy Dywidenda http://dywidenda.waw.pl/index.php/cennik/ z Warszawy, która zajmuje się w pełnym zakresie nasza księgowością, kadrami i płacami. Dodatkowo oferują także doradztwo, z którego często korzystamy, a to wszystko w bardzo korzystnej cenie. Są rzetelni i bardzo kompetentni, zawsze znajdują najkorzystniejsze rozwiązania, polecam.

Zgłoś nadużycie #9 27 kwietnia 2020, 19:38

kaden47 kaden47 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Czy ktoś z Was korzystał z oferty tego biura rachunkowego w Poznaniu https://bilans.poznan.pl/ ? Biura rachunkowe zajmują się prowadzeniem księgowości dla firm – lecz nie tylko. Pod pojęciem prowadzenie księgowości można rozumieć prowadzenie ksiąg wieczystych, księgi przychodów i rozchodów, a także wszelkich innych ksiąg wymaganych przez regulacje prawne.