Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Biuro rachunkowe

Zgłoś nadużycie #1 9 lutego 2020, 19:47

dorme avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Jak znaleźć najlepsze biuro rachunkowe jak to http://moje-biuro.com/ ? Na co zwracać uwagę przy jego wyborze? Nie miałam z tym wcześniejszego doświadczenia i zastanawiam się czym się kierować. Może podpowiecie mi coś w tym temacie?

Zgłoś nadużycie #2 20 lutego 2020, 18:37

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Ja od dawna korzystam z biura rachunkowego Yellow Frog w Bydgoszczy https://www.yellowfrog.com.pl/ Są bardzo solidni i profesjonalnie wszystko ogarniają, stawki w porządku. Do tego ta sama firma świadczy obsługę BHP firmy. Także jak widzicie działają kompleksowo i zdecydowanie warto się z nimi zapoznać.

Zgłoś nadużycie #3 4 marca 2020, 22:41

manieczka avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Z kolei ze Skawiny warte uwagi biuro rachunkowe to EPSILON Księgowość i Inwestycje http://www.epsilonbiznes.pl/ Mega dobre, zaufane, solidne biuro księgowe a także doradztwo w kwestii pozyskiwania funduszy, pisania biznesplanów, wniosków czy zarządzania inwestycją. Ich usługi księgowe i doradcze są na bardzo wysokim poziomie.

Zgłoś nadużycie #4 4 marca 2020, 23:49

Exultantyjo avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam was wszystkich

Zgłoś nadużycie #5 16 marca 2020, 12:02

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Dobrym biurem rachunkowym jest https://www.zbf.com.pl/ - oferują pełne, kompleksowe usługi w zakresie kadr i płac. Współpracuje z nimi moja koleżanka i bardzo pozytywnie ich ocenia - zawsze wszystko przygotowują na czas, jest z nimi bardzo dobry i szybki kontakt.

Zgłoś nadużycie #6 16 marca 2020, 17:52

kleopatra avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
ja nie szukalam.. mnie polecila kolezanka to biuro z Wrocka https://superksiegi.pl/ i nie zaluje.. od dawna z nimi wspolpracuje i to swietni konkretni kompetentni ludzie

Zgłoś nadużycie #7 18 marca 2020, 23:27

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Dobre biuro rachunkowe z którego my korzystamy to Consulting-Tax w Poznaniu http://consulting-tax.com/ Super się sprawdzają, na pewno też będziecie z ich usług zadowoleni. Znają się na rzeczy, zdecydowane można na nich w pełni polegać.

Zgłoś nadużycie #8 21 kwietnia 2020, 9:48

marilka avatar Posty: 23 Podziękowania: 0
My korzystamy z usług firmy Dywidenda http://dywidenda.waw.pl/index.php/cennik/ z Warszawy, która zajmuje się w pełnym zakresie nasza księgowością, kadrami i płacami. Dodatkowo oferują także doradztwo, z którego często korzystamy, a to wszystko w bardzo korzystnej cenie. Są rzetelni i bardzo kompetentni, zawsze znajdują najkorzystniejsze rozwiązania, polecam.

Zgłoś nadużycie #9 27 kwietnia 2020, 19:38

kaden47 kaden47 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Czy ktoś z Was korzystał z oferty tego biura rachunkowego w Poznaniu https://bilans.poznan.pl/ ? Biura rachunkowe zajmują się prowadzeniem księgowości dla firm – lecz nie tylko. Pod pojęciem prowadzenie księgowości można rozumieć prowadzenie ksiąg wieczystych, księgi przychodów i rozchodów, a także wszelkich innych ksiąg wymaganych przez regulacje prawne.

Zgłoś nadużycie #10 6 listopada 2020, 19:09

aszka avatar Posty: 467 Podziękowania: 0
Warto na tej stronie https://biurowektor.pl/ na spokojnie się rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji. To biuro rachunkowe oferuje kompleksowe usługi dla firm. Myślę, że warto zawsze dokładnie wszystko posprawdzać, aby wybrać specjalistów, którzy mają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Trzeba bowiem stawiać na jakość. To jest niezwykle ważne.