Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Biuro tłumaczeń

Zgłoś nadużycie #1 25 lutego 2019, 15:08

Artetas avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Potrzebujecie sprawdzonych tłumaczeń? Jeżeli tak to oferty takich firm jak http://www.verbo.com.pl powinny was zainteresować. Proponują oni kompleksowe usługi tłumaczeniowe praktycznie w jednym języku. U nich możecie liczyć nawet na najbardziej specjalistyczne tłumaczenia.

Zgłoś nadużycie #2 16 kwietnia 2019, 19:23

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Jeżeli chodzi o biuro tłumaczeń to polecam Ci sie zainteresować biurem jakim jest https://berligo.com/tlumaczenia-pisemne/ Jest tutaj wielu tłumaczy dla których nie ma rzeczy niemozliwych nawet w tłumaczeniach pisemnych.

Zgłoś nadużycie #3 16 grudnia 2019, 19:53

Treol avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
W Warszawie korzystałam z usług tłumacza języka niemieckiego. Trafiłam z polecenia do biura www.mawil.pl. Pani Małgorzata rzetelnie i uczciwie wykonuje swoją pracę. Bardzo miło się współpracuje.

Zgłoś nadużycie #4 24 marca 2020, 9:14

Kotres avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Warto skorzystać z pomocy tłumacza https://tlumacz.katowice.pl/ . To fachowiec w kwestiach języka hiszpańskiego. Sprawnie przygotowane tłumaczenia i zawsze miły oraz uprzejmy kontakt.

Zgłoś nadużycie #5 30 kwietnia 2020, 8:49

milena avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Ja pracuję jako tłumaczka języka angielskiego od lat ale teraz szlifuję również włoski język. Widzę, że jest coraz bardziej popularny na Świecie. Czytam sobie dużo książek, korzystam z aplikacji i programów translacyjnych i sprawdzam sobie także aktualności na serwisie https://tlumaczenia-wloski.pl właśnie o włoskich tłumaczeniach. Za niedługo czeka mnie egzamin na tłumacza więc staram się do niego odpowiednio przygotować.

Zgłoś nadużycie #6 Wczoraj, 15:43

aszka avatar Posty: 326 Podziękowania: 0
Na pewno tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl jest ciekawa propozycja, jeśli chodzi o tłumaczenia. To biuro oferuje bowiem szereg różnych rozwiązań. Mają nawet tłumaczenia specjalistyczne. Plusem jest to, że również zajmują się tłumaczeniami ustnymi, które z roku na rok stają się coraz bardziej popularne.