Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Biuro wirtualne

Zgłoś nadużycie #1 22 czerwca 2018, 11:07

tinierjak avatar Posty: 49 Podziękowania: 0
Cześć wszystkim! Co myślicie o korzystaniu z oferty biura wirtualnego. Mam na myśli coś takiego jak tu: http://ideaplace.pl/pl/oferta/twoja_firma/ - uważacie, że w dzisiejszych czasach jest to dobre rozwiązanie dla osób, które myślę o własnym biznesie? Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #2 16 lipca 2018, 17:37

sylwiaa avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Ja jestem zdania, że w niektórych przypadkach wirtualne biuro to super rozwiązanie. W przypadku początkujących przedsiębiorców, czy firm, które działają w sieci, to korzystna opcja, bo zyskuje się dobry adres i wsparcie profesjonalistów. Jakbyście szukali wirtualnego biura w Warszawie, to zajrzycie sobie na stronę http://biurokamienica.pl oferują dobre ceny.

Zgłoś nadużycie #3 9 listopada 2018, 16:57

FranczeskaWil avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
W sumie fajna opcja, szczególnie dla takich zawodów jak freelancer. Jeżeli interesujeice się takimi biurami to warto zajrzeć na http://workingclub.pl U nich możecie to załatwić, a i także w razie czego wynająć sobie jakieś biuro na dzień, dwa, ile bedziecie potrzebować

Zgłoś nadużycie #4 8 stycznia 2019, 22:37

olkawwqa avatar Posty: 230 Podziękowania: 0
Biuro wirtualne to bardzo fajny pomysł, jeśli oczywiście wiecie, czego szukać. Ja polecam zwrócić Ci uwagę na biura wirtualne. Wszystkie propozycje takich biur możesz znaleźć na stronie http://biurokamienica.pl/wirtualne-biuro-w-warszawie-na-co-zwrocic-uwage/ Myślę, że będziesz zadowolony.

Zgłoś nadużycie #5 18 stycznia 2019, 18:17

wysimirski avatar Posty: 90 Podziękowania: 0
Warszawki adres to po prostu renoma dla firm. Tutaj https://www.ale-biuro.pl/ sobie zerknijcie. Oferują adresy w Centrum stolicy. Zabieg wizerunkowy ale myślę, że bardzo skuteczny :)

Zgłoś nadużycie #6 25 lutego 2019, 19:50

Magazynowa avatar Posty: 94 Podziękowania: 0
Biuro wirtualne to jedno, ale gdzie spotykać się z potencjalnymi klientami ? Ja pomyślałam o takich salach > http://www.fullserviceoffice.pl/sale-konferencyjne/ które sprawdzają się jako przestrzenie do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, spotkań z klientami czy partnerami biznesowymi oraz podczas organizacji szkoleń i konferencji.

Zgłoś nadużycie #7 19 marca 2019, 21:35

Grardonyth avatar Posty: 530 Podziękowania: 1
Pierwsze słyszę o takiej możliwości, ale brzmi to ciekawie

Zgłoś nadużycie #8 19 marca 2019, 21:48

lindyC lindyC awatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Mi takie rozwiązanie bardzo służy. Polecam każdemu z tego korzystać.

Zgłoś nadużycie #9 22 marca 2019, 15:52

Zaradna avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Na pewno ciekawa alternatywa dla tradycyjnej księgowości.

Zgłoś nadużycie #10 26 marca 2019, 12:45

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
A ja osobiście uważam, że lepiej jednak mieć własne biuro we własnym obiekcie biurowym. Budową takich obiektów zajmuje się na przykład firma Depenbrock Polska, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie http://depenbrock.pl/oferta/obiekty-biurowe-i-uslugowe. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, więc bez wątpienia możecie im zaufać ;)