Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Blaszany garaż

Zgłoś nadużycie #1 20 października 2018, 19:59

Fabiana avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Garaż blaszany to bardzo dobre rozwiązanie. Wiem, ze jest wiele ofert ale chyba tutaj https://www.maritom.pl/ możesz w prosty sposób sprawdzić ile wyniesie Cię postawienie garażu o wymiarach jakie potrzebujesz. Ich kalkulator jest bardzo praktyczny.

Zgłoś nadużycie #2 20 października 2018, 21:28

joana avatar Posty: 51 Podziękowania: 0
Blaszany garaż to tańsze rozwiązanie. Jako wyposażenie można wybrać regały metalowe http://www.e-regaly.pl/, dzięki temu sporo zaoszczędzimy.

Zgłoś nadużycie #3 24 stycznia 2019, 21:20

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Zdecydowanie zgodzę się z Wami, że garaże blaszane to naprawdę bardzo dobry wybór ! Sam taki mam w ogrodzie i jestem zadowolony, że jakiś czas temu podjąłem właśnie taką decyzję i skorzystałem z usług oferowanych na stronie https://rus-stal.pl/garaze-blaszane.html . Myślę, że w tym momencie szczerze mogę Wam polecić tą firmę, bo na pewno nie będziecie rozczarowani z ich usług ;)

Zgłoś nadużycie #4 19 września 2019, 23:23

bernardo68 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Witam. Od jakiegoś czasu rozważam postawienie garażu blaszanego, ale nie mam kompletnie pomysły, ani chęci na tego typu zajęcie.Raczej zdecyduję się na skorzystanie z usług firmy, która zrobi to za mnie. Co możecie powiedzieć o https://ultom-garaze.pl ? Czy ktoś już z was korzystał z ich usług w tym zakresie? Jeśli tak to proszę o opinię. Pozdrawiam