Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Bloczki ogrodzeniowe

Zgłoś nadużycie #1 23 listopada 2019, 12:03

sabrene avatar Posty: 210 Podziękowania: 0
Z czego są zbudowane wasze ogrodzenia? Możliwości jest cała masa, tylko nie wszystkie z nich są korzystne i nie zawsze dobrze wyglądają. Dlatego zastanawia mnie z czego najlepiej jest wykonać takie ogrodzenie, trochę myślałem nad pustakami, ale nie wiem, czy to jest na pewno najlepsze wyjście.

Zgłoś nadużycie #2 23 listopada 2019, 15:53

penxol avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
U mnie są zwykłe bloczki ogrodzeniowe. Dla mnie to najlepszy materiał, jeżeli mowa o ogrodzeniu. Daje najwięcej możliwości, a przy tym wygląda dobrze.

Zgłoś nadużycie #3 27 listopada 2019, 13:56

sabrene avatar Posty: 210 Podziękowania: 0
No właśnie bloczki są na pewno najbardziej praktyczne, ale obawiam się co do wyglądu. Ty podałeś, że jest to zaleta, ale ja kiedyś widziałem podobne rozwiązanie u sąsiada i tam był one strasznie obtłuczone, poobdrapywane i nie wyglądały za ciekawie i nie chcę, żeby u mnie to wyglądało tak źle.

Zgłoś nadużycie #4 29 listopada 2019, 11:42

penxol avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Myślę, że te bloczki u sąsiada to raczej wina producenta. Ja swoje pustaki ogrodzeniowe mam już na ogrodzeniu przynajmniej 4 lata i nadal wyglądają jak nowo zakupione. Warto się zastanowić nad ich wyborem, bo oferta w sieci jest bogata i pozwala na wybranie ciekawych opcji. Ja akurat zamawiałem z https://slabb.pl/bloczki-ogrodzeniowe/

Zgłoś nadużycie #5 2 grudnia 2019, 10:30

cormier.leon avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ile mogą kosztować takie bloczki? Ktoś się zna?

Zgłoś nadużycie #6 23 stycznia 2020, 13:11

Mimichaska avatar Posty: 128 Podziękowania: 0
Dosyć popularne są ogrodzenia panelowe z podmurówką, może i na te się zdecydujecie? Nie wychodzą one wcale drogo za metr bieżący, więc w dobrej cenie będziecie mogli ogrodzić swoją posesje. Jeżeli zastanawiacie się nad taką opcją to zerknijcie sobie na stronkę https://expert-ogrodzenia.pl/montaz-ogrodzenia-panelowego-z-podmurowka/ Tu nie tylko znajdziecie różnego rodzaju ogrodzenia, ale i także firmę, która zaoferuje wam montaż ogrodzeń. Ja planuje tej wiosny coś w końcu zrobić z moim starym ogrodzeniem...

Zgłoś nadużycie #7 23 stycznia 2020, 23:38

emmerich.gladyce emmerich.gladyce awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Również zastanawiam się nad najbardziej odpowiednim ogrodzeniem.

Zgłoś nadużycie #8 15 lutego 2020, 17:25

Szrutka avatar Posty: 141 Podziękowania: 0
Jak dla mnie to najlepiej sprawdzi się ogrodzenie metalowe. Nie wyjdzie one was wcale drogo, cenowo stalowe, albo też aluminiowe ogrodzenia wcale drogo nie wychodzą. Prostota jest najlepsza, może więc warto postawić na ogrodzenia modułowe? Sprawdźcie sobie realizacje od firmy https://plotex.net.pl/ U tego producenta znajdziecie też bramy wjazdowe, furtki. Można tu liczyć na pomiary, montaż, także i na zrobienie pomocneje wizualizacji 2d a także 3d.