Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Borelioza

Zgłoś nadużycie #1 10 listopada 2017, 16:26

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Hej czy miał ktoś do czynienia z tą chorobą u swojego dziecka? Mały miał jakiś tydzień temu kleszcza, a dziś obrzęk w około miejsca wyjęcia. Lekarz kazał zrobić badanie na boreliozę. Czytam http://boreliozaonline.pl/ i jestem mocno zaniepokojona. Co Wy uważacie?

Zgłoś nadużycie #2 20 kwietnia 2018, 18:48

emilka8767 avatar Posty: 331 Podziękowania: 0
Z Twojego polecenia weszłam sobie na stronę https://www.boreliozaonline.pl/ bo od zeszłego roku interesuje się boreliozą. Cały czas w okresie letnim obawiam się o dzieciaki, żeby gdzieś nie złapały kleszcza. Przed każdym wyjściem używamy preparatów ochronny i wierzę, że one nam pomogą. Mam nadzieję, że temat boreliozy nigdy nie będzie mnie dotyczył.

Zgłoś nadużycie #3 2 maja 2018, 14:18

Martynka85 avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
Niestety, to podstępna choroba, która daje niejasne objawy, dlatego tak ciężko się ja diagnozuje. Jeśli już macie podejrzenia to najlepiej wykonać specjalne testy. Tutaj: http://novaclinic.pl/sezon-na-kleszcza/, w klinice, wykonają je dokładnie, poczytajcie, jak wygląda badanie. Na stronie znajdziecie też sporo informacji o tym, jak przebiega leczenie tej choroby.

Zgłoś nadużycie #4 1 sierpnia 2018, 12:55

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 2
Borelioza to ciężka choroba a leczenie trwa dośc długo. Poza lekami przepisanymi przez specjalistę warto też zażywać suplementy wspomagające leczenie. Naturday https://naturday.pl/ oferuje naturalny środek OptiBorelia, który wspomaga walkę z długotrwałymi i trudnymi infekcjami, takimi jak borelioza. Jego regularne zażywanie pomaga szybciej wrócić do zdrowia.

Zgłoś nadużycie #5 15 października 2018, 23:52

sabrene avatar Posty: 230 Podziękowania: 0
Masę pomocnych informacji na temat zdrowia uda Ci się pozyskać z artykułów, które pojawiają się na blogu https://www.serce.info.pl/zycie-po-zawale-jak-o-siebie-dbac/ regularnie go przeglądam, bo porusza bardzo ważne tematy.

Zgłoś nadużycie #6 17 października 2018, 9:47

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Poczytaj sobie o tym trochę na portalu https://www.hemoroidy24.pl/czy-tabletki-na-hemoroidy-naprawde-pomagaja/ bardzo fajnie opracowane są tam tematy związane ze zdrowiem.

Zgłoś nadużycie #7 8 maja 2019, 12:55

kulik86 avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
hejka,
ja słyszałam, że na boreliozę pomagają zabiegi w komorze hiperbarycznej Atamed. Mój wujek dzięki nim odzyskał siły i wrócił do formy! Warto sprawdzić!

Zgłoś nadużycie #8 4 lipca 2019, 13:46

mokasynka avatar Posty: 114 Podziękowania: 0
badanie na borelioze robi sie po min. 6 tygodniach od usuniecia kleszcza. my wlasnie jestesmy swiezo po badaniach w diagnostyce bo córka miala kleszcza w maju i czekamy na wyniki.. stres jest ale co poradzic.. wole wiedziec teraz by zaczac leczenie w razie czego

Zgłoś nadużycie #9 5 lipca 2019, 23:32

Madalena avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Rzetelną i fachową poradę możecie uzyskać korzystając z zasobów witryny https://ktomalek.pl/pytania-i-odpowiedzi - ja tak robię, tam są pytania i odpowiedzi, których udzielają eksperci oraz lekarze specjalizujący się w konkretnej dziedzinie, wszystko napisane w przystępny sposób, rzetelnie, fachowo i szczegółowo.

Zgłoś nadużycie #10 10 lipca 2019, 13:02

janojan3 avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Zrób badanie, pewnie podadzą dziecku antybiotyk. Im wcześniej się zareaguje tym większa szansa,że nie doszło do zakażenia boleriozą.