Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Brama garazowa

Zgłoś nadużycie #1 26 września 2017, 14:35

Takor avatar Posty: 317 Podziękowania: 0
Kiedyś dla mnie bramy garażowe to była czarna magia. Dopóki sam nie musiałem kupić bramy do naszego garażu. Sporo ofert przejrzałem ale bramy Hormann wydały mi się najbardziej solidne. Udało mi się tutaj http://www.mirmo.pl/ znaleźć sklep który sprzedaje je w dobrych cenach.Dla mnie są niezawodne.

Zgłoś nadużycie #2 2 kwietnia 2018, 19:13

qtere avatar Posty: 192 Podziękowania: 0
Dla wszystkich osób szukających profesjonalnych stron o ogrodzeniach, które pomogą wam dobrać je odpowiednio w zależności od ogradzanego terenu, to wystarczy wejść na portal http://www.urzadzajmy.pl/ploty-betonowe-twoja-najlepsza-inwestycja/

Zgłoś nadużycie #3 16 maja 2018, 21:06

Sylvia avatar Posty: 23 Podziękowania: 0
Moim zdaniem nie ma co kombinować i brać od najlepszego specjalisty jeżeli chodzi o bramy. Czyli od http://www.hormann.pl Najlepszy producent, sporo nagród i wyróżnień, własne rozwiązania i do tego 10 lat gwarancji na bramy. Konkurencja nie daje takiej gwarancji, więc nie są pewni swoich rozwiązań. A hormann jest.

Zgłoś nadużycie #4 29 lipca 2018, 13:46

nosleep avatar Posty: 212 Podziękowania: 1
Jeśli chcecie oszczędzić sporo miejsca w garażu jak i przed to świetnym rozwiązaniem jest zamontowanie bramy segmentowej. Takie bramy na wymiar oferuje firma MT Bram https://mtbram.pl/bramy-garazowe-krakow/ . U nich można zamówić bramę w dowolnym kolorze, dopasowaną do elewacji. W bramach tych montowane są bardzo dobre mechanizmy otwierające, dzięki czemu brama działa niezawodnie niezależnie od warunków.

Zgłoś nadużycie #5 22 sierpnia 2018, 23:10

aszka avatar Posty: 180 Podziękowania: 0
Ciekawe rozwiązania ma Roletex. Oferują różne bramy, więc z powodzeniem każdy u nich znajdzie coś dla siebie.

Zgłoś nadużycie #6 31 marca 2019, 16:11

MarekOgarek avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Wybór bramy garażowej jest bardzo istotny. Na pewno warto wybrać bramę automatyczna bowiem takie rozwiązanie jest bardzo wygodne. Zerknijcie na bramy oferowane przez firmę Ekoplast http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/bramy . Tu znajdziecie bramy rozwerne, roletowe, segmentowe oraz uchylne. Bramy wykonywane są na zamówienie dzięki czemu są idealnie dopasowane do garażu i elewacji.

Zgłoś nadużycie #7 9 lipca 2019, 11:55

pieknyolek avatar Posty: 49 Podziękowania: 0
Serdecznie zapraszam na stronę http://www.nowakbramy.pl/