Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Brama garażowa

Zgłoś nadużycie #11 16 stycznia 2017, 19:26

misia avatar Posty: 100 Podziękowania: 1
Tak automatyka znacznie ułatwia życie.
vitek 12 przy zakupie automatycznej bramy segmentowej, skonfigurowanej fabrycznie z napędem METRO była opcja wydłużonej gwarancji do 5 lat. Wówczas musisz dokonywać w określonym czasie przeglądów, ale to daje gwarancję dobrego i bezawaryjnego użytkowania bramy przez długie lata. Może przyszłościowo ta opcja byłaby odpowiednia dla Ciebie?

Zgłoś nadużycie #12 30 marca 2017, 9:35

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Do takiej bramy dobrze jest zamontować napęd dobrej jakości. Wydaje mi się że takie rzeczy powinieneś szukać tutaj http://napedowo.pl/. Sam też niedługo bedę montował bramę do garażu dlatego zorientowany jestem gdzie szukać takich napędów.

Zgłoś nadużycie #13 28 lipca 2017, 17:37

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Kiedyś dla mnie bramy garażowe to była czarna magia. Dopóki sam nie musiałem kupić bramy do naszego garażu. Sporo ofert przejrzałem ale bramy Hormann wydały mi się najbardziej solidne. Udało mi się tutaj http://www.mirmo.pl/ znaleźć sklep który sprzedaje je w dobrych cenach.Dla mnie są niezawodne.

Zgłoś nadużycie #14 28 lipca 2017, 22:12

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
Ja uważam , że firma Nice https://www.nice.pl posiada szeroki wybór bram garażowych możesz wybrać sobie rozmiar kolor itp , ale też automatyki do rolet i bram. Wszystko możesz załatwić w jednej firmie . A na prawdę warto bo jest to profesjonalna i solidna firma , która działa już od wielu lat na rynku. Posiada wielu zadowolonych klientów , więc myślę , że ty też będziesz .

Zgłoś nadużycie #15 17 sierpnia 2017, 9:17

vitek12 avatar Posty: 142 Podziękowania: 0
Ja taką właśnie bramę zamierzam sobie wyspawać ze stalowych elementów - kątowników i blach. Stal już w sumie mam z http://stalesia.com/blachy tylko brakuje mi kilku materiałów do spawarki, dlatego jeżeli macie jakiś sklep, czy hurtownie itp z takimi rzeczami to dajcie znać.

Zgłoś nadużycie #16 6 września 2017, 10:50

Grabixx avatar Posty: 61 Podziękowania: 1
Bardzo dobre bramy garażowe Rzeszów oferuje http://www.bemares.pl/ , wykonane solidnie. Warto sprawdzić ofertę, produkty w bardzo dobrych cenach :)

Zgłoś nadużycie #17 19 października 2017, 14:39

Dopler Dopler awatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Brama rolowana montowana na zewnątrz otworu bramowego, to zdecydowanie większa oszczędność miejsca. W przypadku montażu bram uchylnych czy segmentowych, musimy dysponować o wiele większą przestrzenią, co należy mieć na uwadze podczas wyboru odpowiedniego ich rodzaju. Te sterowane automatycznie to duże udogodnienie. O sprawdzonych i wykorzystywanych przez nas systemach sterowania można przeczytać na http://www.dopler.pl/29,STEROWANIE--AUTOMATYKA-BRAM

Zgłoś nadużycie #18 20 listopada 2017, 8:30

Cruco avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Na pewno przydałaby się w takim wypadku automatyka budynkowa. Rozwiązałaby twój problem ale też i inne, no bo to cały system a nie tylko napęd bramy ;)

Zgłoś nadużycie #19 1 grudnia 2017, 13:33

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o szeroka ofertę bram garażowych oraz ich automatykę, to polecam skontaktować się z firmą https://www.nice.pl/ . Od lat świadczą takie usługi i teraz są wręcz liderami na rynku. Słyszałam o nich bardzo dobre opinie więc uważam, że warto z nimi współpracować.

Zgłoś nadużycie #20 2 stycznia 2018, 9:06

EkoPlast avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Bramy segmentowe http://eko-plast.com.pl/bramy_garazowe są najczęściej wybierane ze względu na komfort użytkowania, szeroki asortyment oraz przystępną cenę. Zaopatrzenie bramy w napęd elektryczny, to bardzo dobre rozwiązanie. Dzięki zastosowaniu fotokomórek, mamy pewność, że w razie napotkania na przeszkodę, brama automatycznie zatrzyma się i podniesie, nie powodując żadnych szkód.