Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Brama garażowa

Zgłoś nadużycie #21 26 lutego 2018, 12:13

Hyra avatar Posty: 314 Podziękowania: 1
Kiedyś wydawało mi się, ze zakup bramy garażowej bedzie bardzo prosty. Póżniej jednak okazało sie, ze marek jest bardzo dużo i trudno sie zdecydować na jedną. Chociaż moje zaufanie wzbudziła ta firma http://www.mirmo.pl/ , wiec i może wam bedzie odpowiadać.

Zgłoś nadużycie #22 18 maja 2018, 21:47

maniek avatar Posty: 22 Podziękowania: 3
Dobre bramy garażowe to na pewno ma Hormann. Wysoka jakość wykonania i niezawodne rozwiązania jakie stosują w swoich produktach skutkują tym, że dają aż 10 lat gwarancji. Czy konkurencja też tyle daje? Raczej nie. Hormann jest jak widać pewny niezawodności swoich produktów i ich wysokiej jakości. Mam ich bramę i po kilku latach nie chciałbym innej. Nic się złego z nią nie dzieje, wszystko działa tak, jak na początku. Mechanizmy pozwalają na łatwe otwieranie i zamykanie bramy segmentowej. Moim zdaniem to bardzo dobry wybór.

Zgłoś nadużycie #23 30 lipca 2018, 23:14

aszka avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
Bardzo fajne rozwiązania w tym zakresie ma Roletex. Mam od nich bramę i jest solidna.

Zgłoś nadużycie #24 19 września 2018, 15:11

edziak avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o bramy garażowe (okolice Wrocławia i Wrocław) to polecam http://www.grodex.pl/ :) Korzystałam z ich usług zarówno prywatnie jak i biznesowo, to naprawdę profesjonalni ludzie, którzy znają się na tym co robią.

Zgłoś nadużycie #25 11 grudnia 2018, 20:26

Ramoneska avatar Posty: 183 Podziękowania: 0
Dobór odpowiedniej bramy jest niezwykle istotny. Najlepiej aby taka brama byłą zrobiona na wymiar, bowiem wtedy jest doskonale dopasowana do garażu a także do elewacji budynku. Bramy segmentowe na zamówienie wykonuje firma MT Bram https://mtbram.pl/bramy-segmentowe-krakow/ . Oferują oni bramy wykonane solidnie z wytrzymałych materiałów z zastosowaniem sprawdzonych napędów do sterowania bramą.