Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

bransoletka

Zgłoś nadużycie #51 28 września 2019, 12:39

jjusti18 avatar Posty: 155 Podziękowania: 0
Widzę, że rozglądacie się za biżuterią. No, to możecie sobie zobaczy bardzo ładne propozycje na stronie https://www.lacante.pl. Mają tam całkiem spory wybór najróżniejszych produktów, które nadadzą charakteru nawet najnudniejszym stylizacjom.

Zgłoś nadużycie #52 1 października 2019, 10:54

asiek avatar Posty: 69 Podziękowania: 0
Bardzo ładne bransoletki ma w swojej ofercie jubiler W.Śliwiński - https://www.wsliwinski.pl/o-nas,192.html Sama myślę o zamówieniu stamtąd dwóch bransoletek i zegarka dla siebie na urodziny. Też robicie sobie prezenty? Ja to uwielbiam. Uważam że nikt mi nie kupi takiego fajnego prezentu jak ja sama.

Zgłoś nadużycie #53 13 października 2019, 14:10

emilia avatar Posty: 132 Podziękowania: 0
Gdybym sama miała wybierać, to bransoletkę z kolekcji La Donna z agatami i diamentami https://www.apart.pl/bizuteria/bransoleta-z-zoltego-zlota-z-diamentem-i-agatami/...

Zgłoś nadużycie #54 Wczoraj, 16:42

kropa avatar Posty: 188 Podziękowania: 0
Ja tak w ogóle sobie myślę, że zamiast tracić kasę na biżuterię to zacznę ją wypożyczać dzięki https://oshare.pl/25-moda-i-uroda . Jednak nie noszę jej na co dzień, tylko na wybrane okazje, więc nie widzę sensu tracić niepotrzebnie pieniędzy