Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Broker samochodowy - korzystacie?

Zgłoś nadużycie #1 5 lutego 2019, 12:41

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
No właśnie ostatnio czytam o brokerach aut i zastanawiam się, czy warto skorzystać. Teoretycznie napisali tu https://simplycar.eu/oferta-tanie-samochody-z-salonu/ , że to korzystna opcja, bo auto nowe można znaleźć nawet 30% taniej niż w salonie. Co sądzicie?

Zgłoś nadużycie #2 10 sierpnia 2019, 19:00

tigra avatar Posty: 105 Podziękowania: 0
Trudno powiedzieć, bo ja mam auta w leasingu- potrzebowałam kilku na potrzeby firmy i ta opcja po porównaniu z pozostałymi okazała się dla mnie najbardziej korzystna. Staram się oszczędzać tak samo na pozyskiwaniu aut jak i ich eksploatacji- w tym wypadku z kolei karty paliwowe okazały się świetnym rozwiązaniem. Jeśli nie wiesz o co w tym chodzi, to możesz poczytać na https://www.flotex.pl/ . Taką kartą płaci się na stacjach benzynowych oraz za przejazdy autostradami, ale to nie jest produkt bankowy. Przy okazji dostaje się spore zniżki na paliwo, no i wszelkie transakcje cały czas można monitorować, a więc nie ma ryzyka, że pracownicy będą na koszt firmy tankować samochody w związku z prywatnymi potrzebami.