Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Budowa domu

Zgłoś nadużycie #1 21 listopada 2018, 16:52

Fabiana avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Nie każda dachówka nadaje się na każdy rodzaj dachu - ważne są spady etc. Potrzebujesz do tego rady fachowca. wiem, że możesz taką uzyskać na https://dachy-okna.pl/ - wystarczy się z nimi skontaktować i doradzą Ci to, co będzie w Twoim przypadku najlepsze. Oni zajmują się typowo dachami wiec ich wąska specjalizacja poniekąd czyni ich ekspertami w swojej dziedzinie a przynajmniej osoby, ktore korzystały z ich usług same polecały mi tę firmę.

Zgłoś nadużycie #2 12 czerwca 2019, 17:57

Miko avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Ale jeśli budujesz dom, to to wszystko powinieneś mieć zawarte w projekcie. Bo od tego jest projekt właśnie, żeby wszystko było poprawnie zrobione. Jeśli natomiast robisz remont dachu, to wtedy wystarczy poszukać interesujących nas informacji u producenta danego pokrycia. U mojego ojca jak robiliśmy remont, to kładliśmy na dach dachówkę kompozytową i wszystkie potrzebne informację znaleźliśmy na stronie producenta - http://www.tileco.pl/ . Zaczynając od tego na jakie dachy (o jakim spadku się nadaje), przez instrukcję montażu, po wszystkie parametry, jakie są ważne.

Zgłoś nadużycie #3 24 czerwca 2019, 20:20

misia avatar Posty: 78 Podziękowania: 1
U mnie od A do Z budową zajmowała się jedna firma. U nich również wybierałam projekt, który wszystko zawierał. Obsługiwał mnie Natur Eko Dom, który buduje wytrzymałe i energooszczędne domy z bala. Budowa trwała trzy miesiące, a ja jestem zadowolona z naszej współpracy i efektu końcowego.