Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Budowa domu

Zgłoś nadużycie #1 30 listopada 2018, 17:16

Fabiana avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Widziałam, że w mg projekt trwa promocja https://www.mgprojekt.com.pl/ , więc dobrze się składa. Czy ktoś skorzystał z tej promocji?

Zgłoś nadużycie #2 10 grudnia 2018, 17:29

celia.celia84 avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Myślę, że warto sprawdzić tą ofertę i być może skorzystać jeśli faktycznie jest korzystna. Bo sama budowa domu na pewno jest kosztowna i niełatwa. Za wczasu warto sobie poszukać namiarów na sklepy internetowe (np. https://budujmy.eu/) gdzie można zakupić różnego rodzaju materiały budowlane i wykończeniowe. W ten sposób da radę naprawdę sporo zaoszczędzić.

Zgłoś nadużycie #3 14 grudnia 2018, 18:14

cathy586 avatar Posty: 28 Podziękowania: 0
Ogólnie z tego co już zdążyłam się zorientować w trakcie urządzania mieszkania, to na pewno warto wszelkiego typu akcesoriów szukać właśnie w necie (np. https://stalglass.com/). Tam przede wszystkim jest większy wybór, ale i ceny niższe. Nieraz bym się przejechała kupując w sklepie stacjonarnym artykuł, który w necie był sporo tańszy. Wtedy za tą samą cenę można w necie też kupić coś lepszego, bardziej renomowanej firmy.