Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Budowa domu

Zgłoś nadużycie #1 4 września 2019, 22:48

skrzatdomowy avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Cześć wszystkim! Kupiliśmy z mężem dzialkę pod Gdańskiem i zaczynamy budowę naszego pierwszego domu. Czy znacie jakiegos dobrego projektanta?

Zgłoś nadużycie #2 5 września 2019, 10:21

Grandi avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
Mogę Ci polecić projektanta, który nam robił projekt i z którego byliśmy bardzo zadowoleni. Jest to firma http://inzynieris.kalisz.pl/ . Zamówiliśmy u nich projekt (w 3D), a także nadzór nad budową, zaczynając od przygotowanie placu budowy, przez zestawienie materiałów, po znalezienie dobrych ekip do budowy i nadzorowali ich pracę. Na koniec przygotowali dokumenty do obioru domu. Z wszystkiego wywiązali się super.

Zgłoś nadużycie #3 29 września 2019, 9:12

ariana avatar Posty: 424 Podziękowania: 0
A po co Wam projektant? Bo jeśli myślisz o indywidualnym projekcie domu na zamówienie to od razu Ci powiem, że lepszą opcją jest skorzystanie z gotowego. Zajrzyj sobie na przykład do MGProjekt: https://www.mgprojekt.com.pl . Wybór projektów masz ogromny więc jestem pewna, że coś Ci się spodoba. No i częste rabaty - a uwierz mi, że przy budowie domu trzeba szukać wszelkich oszczędności.

Zgłoś nadużycie #4 30 września 2019, 10:00

lepka avatar Posty: 41 Podziękowania: 0
To już indywidualna kwestia, ja nie decydowałabym się na gotowy projekt, wolałabym aby ktoś zaprojektował go dla mnie według moich wytycznych. Z całą pewnością podstawą domu jest wentylacja, ze względu na rosnącego zagrożenie smogu, zanieczyszczonego powietrza chciałabym w domu oddychać powietrzem dobrej jakości. Wiadomo, że trzeba ją poddawać konserwacji raz do roku, wówczas może służyć nam latami. Z resztą tutaj macie ciekawy artykuł, na ten temat: https://www.wentylacyjny.pl/2054-1-1-specjalisci-od-czyszczenia-wentylacji--gdzi... .

Zgłoś nadużycie #5 31 października 2019, 16:11

Martynka85 avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
U nas też przygotowania do budowy domu, więc wszelkie namiary na wykonawców, firmy, hurtownie czy materiały budowlane będą dla nas bardzo interesujące. Ja z kolei mogę podrzucić od razu namiary na miejsce: https://www.merkurymarket.pl/plyty-osb/, które odkryliśmy, kiedy robiliśmy listę materiałów. To solidny market, w którym można kupić nie tylko płyty, ale niemal wszystko, co może się przydać, podczas budowy domu.