Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Budowa domu

Zgłoś nadużycie #1 31 października 2018, 13:53

Fabiana avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Budowa domu to bardzo ważne wydarzenie w naszym życiu. Trzeba rozpocząć to od wyboru odpowiedniego projektu domu. Według mnie jednym z ciekawszych projektów jest ten https://www.mgprojekt.com.pl/parterowy-4 , co wy o nim sądzicie?

Zgłoś nadużycie #2 15 marca 2019, 13:51

tigra avatar Posty: 86 Podziękowania: 0
Mój mąż ma firmę budowlaną, ostatnio coraz częściej pojawiają się zlecenia na większe inwestycje a to z kolei wiąże się z ciągłym dokupywaniem czegoś do przedsiębiorstwa. Do tej pory np. wagę samochodową do kontroli ciężaru aut przewożących materiały wypożyczaliśmy ale teraz zastanawiam się nad zakupem. Być może byłoby korzystniej? Na stronie producenta http://www.kersh-wagi.com.pl/ oglądaliśmy już nowoczesne wagi najazdowe oraz duże paletowe- ta opcja byłaby tańsza tylko nie mamy pewności czy taka wystarczy, choć znajomy ze składu węgla właśnie taką nam polecał.

Zgłoś nadużycie #3 21 marca 2019, 13:00

Ramoneska avatar Posty: 258 Podziękowania: 0
Niestety prowadzenie firmy budowlanej (jak w zasadzie każdej innej) wiąże się z koniecznością zakupu nowego sprzętu. Twój mąż na pewno wykorzystuje na budowie szalunki lub ich elementy więc może zainteresuje go oferta sklepu http://sklep.abcszalunki.pl/pl/c/Szalunki-scienne/14 . Tu może kupić bardzo dobrej jakości szalunki, akcesoria oraz elementy szalunków. Sklep oferuje także wynajem szalunków więc jeśli nie chce ponosić wysokich kosztów związanych z zakupem to może rozważyć taką opcję.

Zgłoś nadużycie #4 26 kwietnia 2019, 22:17

aszka avatar Posty: 224 Podziękowania: 0
Lepiej gotowy kupić nie zamartwiać się papierologią. Takie jest moje zdanie. Tutaj http://www.aspenpark.pl jest ciekawe osiedle. Na Aspen Park są obecnie jeszcze 3 domy do sprzedaży. Kolejne będzie można zakupić z następnego etapu. Miejsce fajne. Dużo zielenie, ścieżki rowerowe i piesze.

Zgłoś nadużycie #5 30 kwietnia 2019, 17:14

sersa avatar Posty: 194 Podziękowania: 0
fajnie wybiera się projekt, początek realizacji marzeń. Tanio jest kupić gotowy.

Zgłoś nadużycie #6 26 maja 2019, 9:04

celia.celia84 avatar Posty: 111 Podziękowania: 0
Żeby być w pełni zadowolonym ze swojego domu trzeba dokładnie obejrzeć projekt i sprawdzić każdą przewidzianą instalację. Szczególnie trzeba sprawdzić, jakie szambo będzie montowane i wybrać dobrą ofertę. Polecam ze swojej storny Betonex - http://betonex.com.pl/, który oferuje zbiorniki wysokiej klasy, wytrzymałe i solidne. Można wybrać konstrukcję oraz pojemność zbiornika, która będzie najlepiej dopasowana do Waszych potrzeb.

Zgłoś nadużycie #7 27 maja 2019, 9:41

Galadewe avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Muszę przyznać że budowa domu nie należy do łatwych i warto jest poradzić się specjalistów. https://galadeweloper.pl/oferta-mieszkan/

Zgłoś nadużycie #8 11 czerwca 2019, 12:33

TakaSobie avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
Budowa domu to wielkie przedsięwzięcie a także wielkie wydarzenie. Zanim rozpoczniecie budowę musicie pamiętać o załatwieniu wielu spraw, nie tylko formalnych. na każdej budowie, szczególnie pod koniec prac przydaje sie kontener na odpady. Taki kontener możecie wynająć od firmy DPR http://dpr.info.pl/ . U nich także możecie zamówić wywóz i utylizację odpadów.

Zgłoś nadużycie #9 11 lipca 2019, 11:58

Takor avatar Posty: 337 Podziękowania: 0
Zdecydowanie sie z wami zgadzam. Budowa domu to nic łatwego, trudo jest wybrać odpowiedni projekt. Ja zastanawiam się nad projektem Salsa od Mg Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/salsa , co wy o nim sądzicie?

Zgłoś nadużycie #10 14 sierpnia 2019, 8:36

asiek avatar Posty: 115 Podziękowania: 0
Budując dom warto zagladać na portale takie jak ten https://www.prawo-budowlane.edu.pl/ Znajdziesz tam wiele ciekawych artykułów dzięki którym budowa będzie łatwiejsza. Sama często tam zaglądam. Powoli kończymy budowę ale czeka nas jeszcze ogarniecie ogrodu wiec szukam inspiracji gdzie się da.