Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Budowa fundamentów

Zgłoś nadużycie #1 18 sierpnia 2015, 22:08

Bartlomiej.P avatar Posty: 12 Podziękowania: 0
Czy ktoś z Was zastanawia się nad budową domu i nie ma pojęcia o budowie fundamentów? - polecam poczytać informacje na tym forum o budowie fundamentów: http://expertbudowairemont.pl/forum/budowa-fundamentow/ - zachęcam do dyskusji.

Zgłoś nadużycie #2 9 października 2015, 11:38

malami avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
Warto pamiętać także o odpowiednim zabezpieczeniu naszego domu i zamontowaniu bednarki ocynkowanej w celu montażu instalacji odgromowej! :) Dobrej jakości materiały znajdziesz tu: http://www.metalzbyt.pl/bednarka-ocynkowana,595.html Polecam!

Zgłoś nadużycie #3 19 listopada 2015, 15:30

sersa avatar Posty: 194 Podziękowania: 0
Dobrze by było, gdyby znała to ekipa wykonawcza.

Zgłoś nadużycie #4 22 listopada 2015, 23:35

Qw123 Qw123 awatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Dobrze wiedzieć :D

Zgłoś nadużycie #5 26 listopada 2015, 8:02

malika avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
Podstawą przy fundamentach jest koparka!
Takie namiary posiada firma "uniwersal" z Olkusza.
W sumie to ich cała oferta jest dostępna na http://www.dzwigi-uniwersal.pl/pl/
Warto sobie przynajmniej ceny porównać z innymi firmami :-)

Zgłoś nadużycie #6 23 lipca 2016, 18:00

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 1
Podczas budowy warto też pomyśleć o montażu przydomowej oczyszczalni. Ofert na rynku jest mnóstwo, ja korzystałem z tej: http://www.ekodren.pl/oczyszczalnie-przydomowe/carat-tunelowy . Byłem bardzo zadowolony z obsługi i tego, że od razu mi tą oczyszczalnię zamontowano.

Zgłoś nadużycie #7 24 lipca 2016, 20:45

misia avatar Posty: 100 Podziękowania: 1
Przed przystąpieniem do wykonywania fundamentów ważne jest precyzyjne wyznaczenie położenia budynku. W tym celu warto zatrudnić geodetę http://geo-szkic.pl/. Precyzyjne wytyczenie bryły budynku umożliwi nam wykonywanie dalszych prac bezbłędnie.

Zgłoś nadużycie #8 23 września 2016, 13:11

ska78 avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
[QUOTE=Bartlomiej.P;2666]Czy ktoś z Was zastanawia się nad budową domu i nie ma pojęcia o budowie .....QUOTE]
No raczej chyba nie znajdziesz takich ludzi co zamierzają się budować i nic nie wiedzą na ten temat. Myślę ze wiedzą niemało, co najwyżej mają dylematy co do wyboru tego lub tamtego producenta, tego lub innego wykonawcy... Mój siostrzeniec też przykładowo miał dylematy co do wyboru wykończenia elewacji domu. Owszem jego żona miała dylemat co do koloru, a on co do jakości produktów do ocieplenia i tynków. Wybrali Astex-tynki, solidną polską firmę z wieloletnią tradycją w branży. Tak to z reguły jest że najlepszymi doradcami są najbliższe osoby... Posłuchali mojego ojca co do wyboru tynków Asteks. Na pewno jeśli ktoś z Was będzie na tym etapie i będzie dobierał materiały niech zajrzy tu: http://www.astex-tynki.pl/produkty/tynki/tynki-mineralne/

Zgłoś nadużycie #9 24 października 2016, 15:15

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Gdyby ktoś poszukiwał część do koparki, typu - ramiona long reach, to znajdziecie je u producenta ZMG http://zmg.pl/ . Posiadają także łyżki do koparek. Generalnie cała produkcja odbywa się na życzenie klienta, tak więc można się dogadać co do sprzętu. Z ich usług korzystają także zleceniobiorcy z zagranicy więc mają tam sporą renomę.

Zgłoś nadużycie #10 20 marca 2017, 13:55

rafallinski avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Ja mam właśnie taki plan, jednak na działce którą posiadam stoją stare budynki i gruz którego trzeba się pozbyć. Z tym problemem jak również z budową domu mam zamiar zdać się na firmę http://ruszynski.pl/pl/kruszenie_gruzu_beto.6 którą polecił mi mój znajomy. Wiadomo że własny dom i jego budowa to dodatkowe obowiązki, ale myślę że warto. Z dobrą firmą cała praca powinna iść bardzo sprawnie ;)