Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Budowa fundamentów

Zgłoś nadużycie #11 23 maja 2017, 12:35

Natalia_BoaVista avatar Posty: 310 Podziękowania: 1
W takim razie na pewno pomoże Wam oferta strony https://www.stukpuk.pl/elektronarzedzia/pilarki-tarczowe gdzie znajdziecie najpotrzebniejsze materiały i narzędzia konieczne do budowy czy remontu. Znajdziecie tam wysoka jakość w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Zgłoś nadużycie #12 29 maja 2017, 16:49

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Znalezienie dobrej firmy, która sumiennie wykona remont w domu czy zajmie się wykończeniem nie jest takie łatwe. Warto zdecydować się na kogoś, kto już kiedyś robił coś u naszych znajomych. Ze sprawdzonych firm remontowych ja polecam Ci http://taniopodklucz.pl/ , bo wiem że zajmują się bardzo dokładnie remontami

Zgłoś nadużycie #13 1 czerwca 2017, 12:08

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 1
Budowa domu to ogromne wyzwanie. Trzeba sporo wiedzieć na ten temat, żeby przejść przez ten proces. O niektórych produktach można poczytać na https://www.koelnerpolska.pl/produkt/ndyl-profil-dylatacyjny-z-siatka/koelner . Ja tam wybieram profile dylatacyjne.

Zgłoś nadużycie #14 19 czerwca 2017, 17:45

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Macie rację :)

Zgłoś nadużycie #15 19 czerwca 2017, 21:20

martak avatar Posty: 403 Podziękowania: 0
Kupno mieszkania jest na pewno łatwiejsze niż budowa domu. Jeśli jednak planujecie budowę domu to na pewno niezbędne będą Wam najróżniejsze części elektroniczne takie jak bezpieczniki czy przewody. Warto kupić to w internecie - bez wychodzenia z domu i taniej. Dobre propozycje ma na przykład sklep MS Elektronik, zobaczcie sami: http://mselektronik.pl/przewody-i-kable .

Zgłoś nadużycie #16 7 lipca 2017, 8:39

Asiczek avatar Posty: 439 Podziękowania: 2
Jeśli jesteście w trakcie budowy domu, to koniecznie zajrzyjcie do tego wpisu: https://kochamczytac.pl/czego-potrzebuje-zlota-raczka-przedstawiamy-liste-narzed... . Znajdziecie w nim listę niezbędnych narzędzi, które będą Wam potrzebne. Warto z niej skorzystać, ponieważ bardzo ułatwia zakupy.

Zgłoś nadużycie #17 28 lipca 2017, 12:39

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Ja nie zaczęłam jeszcze budowy, bo narzazie jestem na etapie szukania odpwiedniego projektu,ale właśnie te od MG Projekt, bardzo mi się podobają.Sprawdz sobie Adres MG Projekt tam na pewno znajdziesz wiele zdjęć z realizacji projektów.

Zgłoś nadużycie #18 13 października 2017, 14:44

Zak9090 Zak9090 awatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Cześć wszystkim. Ja właśnie poszukuję jakiejś sprawdzonej firmy z Katowic, która mogłaby się zająć kwstią studnii głębinowych i pompy ciepła... Czy znacie może kogoś takiego? Najlpiej właśnie z Katowic, ale może niekoniecznie – wystarczą okolice Katowic lub w ogóle województwo śląskie.

Popytałem też o tę kwestię moich znajomych i oni mi polecali tę firmę http://geobud.pl Podobno bardzo dobrze robią swoją robotę łącznie z tym, że mają bardzo duże doświadczenie w branży – podobno ponad dwadzieścia lat. To jednak musi coś oznaczać, w końcu nie dzałaliby tyle lat gdyby coś było nie tak... Dla mnie liczy się przede wszystkim to, że dostanę od nich kompleksową obsługę, dzięki czemu nie będę musiał już szukać żadnych innych wykonawców. Za jakiś czas będę też potrzebował innych usług geodezyjnych, więc tutaj, jeśli by się sprawdzili, też miałbym już z głowy problem poszukiwań.

Niemniej jednak, chciałbym mieć trochę więcej różnych opcji do wyboru, więc będę bardzo wdzięczny za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Z góry wielkie dzięki :)

Zgłoś nadużycie #19 11 grudnia 2017, 17:13

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
To zleży od tego czy masz juz zakupione wszystkie materiały i czy zostawiasz wszystko do wykonaina firmie budowlanej. Wtedy w sumie nic Cię nie interesuje. Chociaż moze znjadz sobie konkretny blog budowlany taki jak ten http://www.mgprojekt.com.pl/blog/ i tam poszukaj wszystkich istotnych informacji.

Zgłoś nadużycie #20 22 lutego 2018, 21:12

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Ja się zastanawiam czy u mnie przed rozpoczęciem wykonywania fundamentów nie będzie potrzebna stabilizacja gruntu. Wiem, że coś takiego oferuje firma http://www.pietrucha.pl/pl/oferta/inzyniera-ladowa-i-wodna . Nie wiem czy do podjęcia decyzji o wykonaniu stabilizacji trzeba wzywać geologa czy kto się tym zajmuje?