Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Catering

Zgłoś nadużycie #21 27 listopada 2019, 13:47

Dietly avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Nie jest powiedziane, że catering musi być drogi i nieopłacalny. Wiadomo,że taniej wyszło by nas gotowanie samemu ale za to czasowo wyszłoby znacznie dłużej. A tak na naszej stronie https://dietly.pl/ znajdziesz porównywarkę cateringu i samemu możesz zdecydować co chcesz i gdzie zamawiasz. Także catering jest bardzo dobrym rozwiązaniem na kompletne i zbilansowane diety

Zgłoś nadużycie #22 11 grudnia 2019, 11:30

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
Catering to mega wygodna opcja dla wszystkich tych którzy po prostu lubią jeść ale niekoniecznie gotować.
Zerknij sobie tu https://www.catering-dieta.pl/nasze-diety/dieta-bezglutenowa jak wygodnie i zdrowo możesz się odżywiać mając do dyspozycji dietę cateringową.
Tam jest tak duży wybór że spokojnie znajdziesz coś dobrego dla siebie. Zerknij i zamawiaj no i ciesz się dobrym jedzeniem!

Zgłoś nadużycie #23 16 grudnia 2019, 20:29

Kotres avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Wynajęliśmy firmę cateringową www.smakus.pl na dostarczenie posiłków do przedszkola. Dania są dostosowane do wieku i zdrowia dzieci. Jedzenie jest bardzo smaczne i urozmaicone. Nie ma problemu z wyżywieniem alergików.

Zgłoś nadużycie #24 9 stycznia 2020, 12:08

stye avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
Żona prowadzi catering dietetyczny, ale można tam też wybrać mniej "dietetyczną" opcję. Ogólnie nie mam nic przeciwko, ale w domu jemy normalnie, gotujemy sobie sami. Żona uwielbia robić dania z grzybami, ale kupuje tylko z dobrego źródła - Seweryn https://www.grzybylesne.eu/, gdzie sprzedają naprawdę dobre grzyby z polskich gór. I faktycznie jakość przemawia na smak, bo jej potrawy z grzybami z tej firmy są fantastyczne, polecam.

Zgłoś nadużycie #25 12 stycznia 2020, 14:42

WikaaK avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Jak dla mnie taki catering to super opcja! Sama zamawiam Wygodnądietę. Nie lubię gotować a dla samej siebie to już tym bardziej więc to super opcja aby cały czas jeść zdrowo i fit.

Zgłoś nadużycie #26 12 stycznia 2020, 21:46

Treol avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Od długiego już czasu zamawiam posiłki dla mojej rodziny w firmie cateringowej www.cateringdabrowa.pl. Posiłki są zbilansowane o odpowiedniej ilości kalorii, a mąż otrzymuje dania zgodne ze swoją dietą wątrobową. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Zgłoś nadużycie #27 13 marca 2020, 19:36

Zdunka avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Ja jestem jak najbardziej za. Oczywiście taka dieta owocowa to raczej nie na dłuższą metę, chociaż są osoby, które jako frutarianie odżywiają się wyłącznie owocami. Można też na przykład zamówić catering dietetyczny z samych soków, jeśli ktoś ma ochotę odpocząć od żucia https://freshdieta.pl/dieta-soki/15 Jeszcze nie próbowałam, ale kiedyś na pewno się skuszę.

Zgłoś nadużycie #28 16 marca 2020, 12:35

strong avatar Posty: 36 Podziękowania: 0
Dieta pudełkowa jest świetnym rozwiązaniem i zastanawiam się, dlaczego dopiero teraz w ten sposób chcę zrzucić parę kilogramów. Zamierzam sprawdzić jaka jest cena cateringu dietetycznego w Bydgoszczy : http://www.laboratoriumkalorii.pl/jak-zamawiac i zamówić zestawy, które mnie zainteresują. Wyglądają bardzo apetycznie i aż się wierzyć nie chce, że mają tak mało kalorii.

Zgłoś nadużycie #29 14 kwietnia 2020, 16:35

Brzozka avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Najlepiej jest gotować samemu w domu, tanio i zdrowo

Zgłoś nadużycie #30 23 kwietnia 2020, 10:44

allo83 avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
Od dłuższego czasu korzystamy z cateringu w firmie http://www.katering.katowice.pl/. Każdy z rodziny ma możliwość zamówienia dań odpowiednich dla siebie. Babcia ma dietę wątrobową, córki dietetyczne i ja z mężem to, co lubimy. Obiady są zawsze smacznie doprawione i z odpowiednią ilością witamin.