Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Choroba Hashimoto

Zgłoś nadużycie #1 11 kwietnia 2019, 13:29

penxol avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Jakiś czas temu dowiedziałam się, że moja tarczyca nie należy do najzdrowszych i że jestem chora na Hashimoto. Chciałabym wiedzieć, czy może ktoś z was również przez to przechodził i ma jakieś pojęcie na temat diet i ogólnie leczenia?

Zgłoś nadużycie #2 19 kwietnia 2019, 22:27

gispi avatar Posty: 262 Podziękowania: 0
Też przez to przechodziłem. Teraz na szczęście medycyna poszła naprawdę do przodu i działa cuda. Co do diet, to jest sporo różnych propozycji w sieci, a co do terapii, to zdecydowanie metoda Żenni, pobudza się prądami Bernarda układ nerwowy, a to powoduje niwelacje choroby, to najmniej inwazyjna metoda jaka jest obecnie dostępna.

Zgłoś nadużycie #3 28 kwietnia 2019, 18:14

penxol avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Z tego co popatrzyłam na necie, to faktycznie jest w Rzeszowie i faktycznie jest u nas gabinet https://leczenierzeszow.pl/ który wykonuje właśnie tą metodę, tylko czy będzie on na pewno odpowiednim wyborem? Nie znam się na tym do końca, może Ty mi możesz coś w tej kwestii doradzić, bo widzę, że masz już spore doświadczenie.

Zgłoś nadużycie #4 29 kwietnia 2019, 12:07

machnik888 machnik888 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Popytaj rodzinę o to najlepiej. Ja Ci w tej kwestii nie pomogę.

Zgłoś nadużycie #5 1 maja 2019, 12:11

gispi avatar Posty: 262 Podziękowania: 0
Klinika przedstawia się naprawdę dobrze. Myślę, że warto się z nimi skontaktować i dopytać o takie rzeczy jak ich sprzęt itp. Efekty w dobrej klinice będą dość szybko widoczne, więc sama będziesz mogła stwierdzić, czy Ci pomaga.

Zgłoś nadużycie #6 9 sierpnia 2019, 14:45

TakaSobie avatar Posty: 103 Podziękowania: 0
Wiadomo, że hashimoto trzeba leczyć. Objawy choroby sa niestety czasem bardzo dokuczliwe. Mi np wypadały włosy i miałam problem z zrzcueniem wagi. Generalnie nie jestem przekonana do leczenia hormonami dlatego kupuje naturalny srodek hashima forte https://hashima.pl/ . Odkąd go zażywam lepiej się czuję no i włosy mi już tak nie lecą. Ciesze sie ze to działa bo nie muszę decydowac się na jakieś mocne leki na tarczyce.

Zgłoś nadużycie #7 12 sierpnia 2019, 19:15

Aviola Aviola awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
W Polsce nie leczy się haszimoto.