Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ciężki wybór szkoły

Zgłoś nadużycie #1 31 lipca 2017, 10:36

olat184 avatar Posty: 55 Podziękowania: 0
Jaka szkoła według Was jest najlepsza dla waszego dziecka? Teraz wybór szkół jest przeogromny, dlatego zastanawiam się która dla mojego dziecka będzie najlepsza. Córka niebawem idzie do podstawówki, stąd te rozważania.

Zgłoś nadużycie #2 31 lipca 2017, 13:46

albrecht98 avatar Posty: 128 Podziękowania: 0
Ponieważ planuję wyjazd za granicę na nieco dłużej, coraz poważniej zastanawiam się nad takim projektem. Ciekawa jestem, czy ma to sens.

Zgłoś nadużycie #3 14 września 2017, 10:59

AnetaMalejczyk AnetaMalejczyk awatar Posty: 47 Podziękowania: 0
Dla mnie szkoła idealna powinna przede wszystkim być dobrze wyposażona, w materiały, które dostarczą dziecku wiedzę w sposób przystępny i świeży, bo to chyba najważniejsze :) Od siebie mogę polecić dodatkowe wyposażenie pokoju dziecka w takie dodatki edukacyjne. http://www.eduart.eu/ Co o tym sądzicie?

Zgłoś nadużycie #4 18 stycznia 2018, 14:24

Pokrzywa avatar Posty: 53 Podziękowania: 0
Faktycznie wybrać dziś dobrą szkołę, to spora trudność. Sama wspierałam córkę kilka lat temu w wyborze szkoły średniej i teraz po latach mogę powiedzieć, że wybrałyśmy źle. Jeszcze gorzej jest z wyborem szkoły dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Gdyby ktoś z Was szukał to poczytajcie o szkole ze Zduńskiej Woli http://zs1-zdwola.edu.pl/ Szkoła jest integracyjna, co z tego wynika? Ano to, że wraz z dziećmi chorymi uczą się tu dzieci zdrowe, co myślę na obie strony ma pozytywny wpływ.

Zgłoś nadużycie #5 23 stycznia 2018, 9:48

skay avatar Posty: 43 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o szkoły podstawowe to też uważam, że jeśli są ku temu możliwości to warto pomysleć o placówce prywatnej. Nasza córka już 3 rok chodzi do Te Vizji ( szkoła znajduje się na ul. Gładkiej 31 na Ochocie w Warszawie ). Nowoczesne metody dydaktyczne, duży nacisk kładziony jest na naukę języków obcych i matematyki.Dodatkowo plusem jest fakt, że dziecko po lekacjach może brac udział w zajęciach organizowanych na świetlicy szkolnej aż do godziny 18.

Zgłoś nadużycie #6 23 stycznia 2018, 14:51

Cuma Cuma awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Ja raczej nie mam wiedzy w tym temacie i nie będę w stanie pomóc....