Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ciężki wybór szkoły

Zgłoś nadużycie #11 26 marca 2019, 10:32

dianka13 avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
skay jesteś już kolejną osobą, która chwali tą Te Vizję. Ja zamierzam zapisać tam syna od września. Czytałam na ich stronie, że organizują dni otwarte, na pewno się na jeden z takich dni wybierzemy żeby zobaczyć na żywo co i jak :)

Zgłoś nadużycie #12 21 lipca 2019, 20:16

emilka8767 avatar Posty: 224 Podziękowania: 0
Najlepiej nastawić się na jak najlepszą szkołę. W razie problemów z nauką jest mnóstwo fajnych książek jak ta ze strony: https://ksiegarnia.pwn.pl/Podstawy-chemii-nieorganicznej-Tom-2,68465476,p.html , które pomogą zrozumieć problematyczne zagadnienia, a wychodzą znacznie taniej niż korepetycje.

Zgłoś nadużycie #13 30 sierpnia 2019, 9:55

emilia avatar Posty: 117 Podziękowania: 0
To prawda, warto pójść na taki dzień otwarty aby zobaczyć jak najwięcej od środka. Ja zamierzam jeszcze zapytać czy szkoła ubezpiecza dzieci i jaka to polisa. Chcę żeby moje dziecko czuło się bezpiecznie i miało wsparcie ze strony szkoły. Gdyby był z tym jakiś problem sama wykupię ubezpieczenie szkolne tutaj dziecko.cuk.pl

Zgłoś nadużycie #14 6 września 2019, 12:46

Ewciak78 avatar Posty: 71 Podziękowania: 0
Rzeczywiście odpowiedni wybór szkoły dla dziecka jest naprawdę trudną sprawą. Ja niedawno wspierałam moją córkę przy wyborze szkoły średniej. Zdecydowała się ona na wyjazd za granicę na jeden semestr. Byłam dosyć sceptycznie do tego nastawiona, ale w internecie znaleźliśmy ofertę firmy Atas - https://kursy.atas.pl/pl/szkola-srednia i postanowiliśmy, że to z ich usług skorzystamy. Powiem Wam, że to było rewelacyjne rozwiązanie. Moja córka posługuje się teraz bardzo swobodnie językiem angielskim i zyskała również większą pewność siebie.