Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Co myślicie o deweloperach?

Zgłoś nadużycie #101 28 marca 2020, 10:05

Arkadiusz1 avatar Posty: 173 Podziękowania: 1
Przecież najważniejsze to znaleźć takiego dewelopera, który będzie w stanie zaoferować Wam takie domy, jakich oczekujecie. Podpowiem Wam, że na pewno warto zajrzeć do https://homepremium.pl/ i samemu przekonać się, jakie stwarza to przed Wami możliwości. Myślę, że będzie to dla Was bardzo ciekawym rozwiązaniem.

Zgłoś nadużycie #102 28 marca 2020, 12:24

carol.roberts avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Według mnie nawet mieszkanie od dewelopera wymaga sprawdzenia i odbioru technicznego.

Zgłoś nadużycie #103 24 kwietnia 2020, 13:10

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Moja znajoma kupiła mieszkanie od dewelopera https://www.superkrak.com.pl/ i oczywiście sprawdziła stan techniczny podczas odbioru, ale nie było żadnych wad, wszystko wykonane z wielką starannością, w wysokim standardzie. Z ofert takich deweloperów najlepiej właśnie korzystać, z zaufanych, którzy działają na rynku już od wielu lat i cieszą się bardzo dobrymi opiniami mieszkańców

Zgłoś nadużycie #104 24 kwietnia 2020, 19:03

pjeter avatar Posty: 11 Podziękowania: 0
Jak kupować to od kogoś kto już jest dłużej na rynku, wtedy łatwo sprawdzić jak buduje. My myślimy o zakupie segmentu, spodobały nam się inwestycje Home Premium u Ożarowie Mazowieckim, ruszyli niedawno ze sprzedaż kolejnego etapu

Zgłoś nadużycie #105 25 maja 2020, 11:27

ariana avatar Posty: 436 Podziękowania: 0
Ja uważam, że zakup mieszkania od dewelopera to najlepsze rozwiązanie. Takie mieszkanie możemy sobie wykończyć po swojemu. Sama poważnie rozważam zakup mieszkania w przedsprzedaży na Dolnym Mokotowie: https://alberoinvest.pl/ . Myślę, że to dobre miejsce na zamieszkanie.

Zgłoś nadużycie #106 28 lipca 2020, 10:36

martak avatar Posty: 403 Podziękowania: 0
Ja myślę, że kupno mieszkania deweloperskiego to najlepsze rozwiązanie. Głównie dlatego, że takie mieszkanie możemy urządzić całkowicie od zera, po swojemu. Świetne mieszkania ma w swojej ofercie deweloper Żagiel Dom: https://zagieldom.pl/ . Polecam rzucić okiem.

Zgłoś nadużycie #107 26 sierpnia 2020, 1:03

Magazynowa avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Ja uważam, że mieszkania deweloperskie i tak są lepsze od używanych. Takie na rynku wtórnym to nie wiadomo nawet co się kupuje. Jednak z deweloperem podpisuje sie odpowiednie umowy, które można przejrzeć wcześniej i przedyskutować. My chcemy kupic mieszkanie na tym osiedlu > https://galinvest.com.pl/inwestycje-zrealizowane/zielony-most ale nie wiem jeszcze czy będzie tam takie z odpowiednimi dla nas wymiarami/

Zgłoś nadużycie #108 26 sierpnia 2020, 10:08

dwarazydwa avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Zdecydowanie warto postawić na takie osoby, które spełnią wszystkie nasze oczekiwania. To ważna i znacząca kwestia, ponieważ żyć w danym mieszkaniu będziemy przez długie lata. Zdecydowanie w tym aspekcie polecam sprawdzić https://www.ogrodywlochy.pl/ gdzie znajdziesz mieszkania idealnie dopasowane i stworzone według współczesnych potrzeb.

Zgłoś nadużycie #109 26 października 2020, 11:17

wiktorop avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Witam. W kwestii zarządzania nieruchomościami czy to od dewelopera czy wspólnot mieszkaniowych warto podjąć współpracę z kimś zaufanym i doświadczonym. Dlatego z doświadczenia mogę zaproponować współpracę z https://www.bonitatis.pl oferującym kompleksowe zarządzanie budynkami mieszkalnymi.

Zgłoś nadużycie #110 9 listopada 2020, 21:43

emilka8767 avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Z pewnością zakup mieszkania od dewelopera jest jakimś rozwiązaniem. Są one jednak zdecydowanie droższe niż mieszkania z rynku wtórnego. Szukając mieszkania w Rzeszowie proponowałabym zajrzeć w to miejsce: https://tabelaofert.pl/mieszkania-na-sprzedaz/rzeszow