Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Co myślicie o deweloperach?

Zgłoś nadużycie #21 2 września 2017, 17:57

Ramoneska avatar Posty: 48 Podziękowania: 0
Ja mam generalnie dobre zdanie :) Własnie przymierzam się do kupna mieszkania na Wilanowie - w kompleksie Brzozowy Zakątek położonym na Branickiego. Tą inwestycję wykonuje POLNORD. Siostra kupowała od nich mieszkanie w Łodzi, dlatego zdecydowałam się na tą firmę, bo nie było z nimi żadnych problemów. Na Brzozowym Zakątku będą mieszkania od 1 do 4 pokojowych.Ja myślę o 3 pokojowym - takie jest idealne dla rodziny 2+1 . W pobliżu jest wszystko - szkoła, przedszkole, przychodnia, orlik, park. Niedaleko jest Wilanów Park Office. Plusem jest to, że to nie będą wielkie boki w stylu wieżowców tylko kameralne 3-piętrowe budynki wykończone w eleganckim stylu.

Zgłoś nadużycie #22 28 września 2017, 13:58

AnetaMalejczyk AnetaMalejczyk awatar Posty: 32 Podziękowania: 0
Wszystko zależy od podejścia dewelopera, jeśli jest uczciwy i nie chce zedrzeć pieniędzy to jest okej, jeśli to zwykły cham, dla którego liczy się jedynie zysk, to sorry, ale nie dobija się z takimi interesu i tyle. W razie jakichkolwiek pytań możesz się zgłosić do http://aiga-mieszkania.pl

Zgłoś nadużycie #23 9 października 2017, 9:32

Grabixx avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
Ostatnio miałem możliwość korzystać z usług dewelopera i biura nieruchomości. Wybrałem to drugie w Gliwicach http://www.czaplaiczapla.pl/ i dostałem korzystniejszą ofertę!

Zgłoś nadużycie #24 11 października 2017, 19:51

tutti tutti awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Ja tam nic do nich nie mam, choć wolę szperać na różnych portalach w Internecie. Ostatnio dość ciekawe oferty pojawiły się tu https://kazo.pl/olsztyn_olsztyn