Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Co myślicie o deweloperach?

Zgłoś nadużycie #61 28 czerwca 2019, 11:40

Mieszkaniowa avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Ja ostatnio kupiłam mieszkanie od dewelopera we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona. Jedyne co bym zmieniła to osobę zarządzającą wspólnotą mieszkaniową. Administracja Magnacka w poprzednim moim mieszkaniu była znakomita i bezproblemowa, teraz jest dramat. A obsługiwała nas ta firma: http://status.pl/klienci/wspolnota-mieszkaniowa-magnacka/

Zgłoś nadużycie #62 2 lipca 2019, 12:51

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Jestem zdania, że dopóki mieszkanie spełnia wszystkie nasze standardy, dopóty nie ma co psioczyć na deweloperów. Sam ostatnio kupiłem od jednego mieszkanie w Olsztynie https://centaurus-olsztyn.pl/pl

Zgłoś nadużycie #63 22 lipca 2019, 20:16

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Skoro mowa o wrocławskich nieruchomościach to koniecznie zerknijcie na ofertę tego dewelopera https://vantage-sa.pl/mieszkania-z-ogrodkiem-wroclaw/ . Można tutaj znaleźć przestronne mieszkania z ogródkiem w świetnej lokalizacji. Niektóre nawet posiadają spory taras ;)

Zgłoś nadużycie #64 22 lipca 2019, 23:37

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Moim zdaniem warto rozważyć zakup mieszkania od dewelopera. Na https://lokum-deweloper.pl/ znajdziesz sporo mieszkań w bardzo dobrych lokalizacjach m.in we Wrocławiu i Krakowie. Ceny są przystępne a mieszkania nowoczesne.

Zgłoś nadużycie #65 22 lipca 2019, 23:37

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Moim zdaniem warto rozważyć zakup mieszkania od dewelopera. Na https://lokum-deweloper.pl/ znajdziesz sporo mieszkań w bardzo dobrych lokalizacjach m.in we Wrocławiu i Krakowie. Ceny są przystępne a mieszkania nowoczesne.

Zgłoś nadużycie #66 9 sierpnia 2019, 19:53

TakaSobie avatar Posty: 103 Podziękowania: 0
Ja mam dobre zdanie bo kupowałam juz mieszkanie od developera. Wykonanie spoko, cena zawsze do negocjacji więc można coś sie potargować. Moja siostra teraz kupuje mieszkanie we Wrocławiu i chyba zdecyduje się na któreś z oferty firmy Inkom https://inkomsa.pl/ . Oni oferuja bardzo funkcjonalne mieszkania w wrocławiu w bardzo ciekawej okolicy.

Zgłoś nadużycie #67 20 sierpnia 2019, 14:38

Votta Votta awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Myślę, że jeśli znajdzie się odpowiedniego i sprawdzonego dewelopera to warto kupić od niego świeżo wyremontowane mieszkanie. Teraz przymierzam się do kupienia mieszkania 3 pokojowego Poznań Jeżyce https://www.dopoznania.pl/szukaj/nowe-mieszkania-poznan-jezyce Poznań jest pełen miejsc idealnych do zamieszkania – jego poszczególne części mają różny charakter i wpasowują się w potrzeby innej grupy odbiorców. Uważam, że ta lokalizacja będzie mi pasowała.

Zgłoś nadużycie #68 20 sierpnia 2019, 20:47

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Ja uważam, że mieszkania prosto od dewelopera są warte zainteresowania, ponieważ można zawsze zamieszkać w nowoczesnym wnętrzu i stworzyć je całkowicie od podstaw i na własnych zasadach. Na stronie https://vantage-sa.pl/mieszkania-z-garazem-wroclaw/ możecie znaleźć ofertę świetnego dewelopera.

Zgłoś nadużycie #69 26 sierpnia 2019, 17:53

Kosina Kosina awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Myślę, że warto korzystać z ich ofert jednak zanim to zrobimy musimy dowiedzieć się o każdym haczyku. Najlepiej skorzystać z artykułów na http://sposob-na.com.pl/ i poczytać o pierwszym mieszkaniu. O tym na co zwracać uwagę i jak przygotować się do kupna.

Zgłoś nadużycie #70 22 września 2019, 21:23

gutmann.janiya avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ile mogą kosztować usługi deweloperów?