Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Co myślicie o deweloperach?

Zgłoś nadużycie #71 2 października 2019, 11:05

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Ja jestem jak najbardziej za kupowaniem mieszkań od deweloperów. Sama trafiłam na mieszkania nowe na https://www.diamentowewzgorze.pl/o-inwestycji i myślę o zakupie mieszkania. Lokalizacja jest super, mieszkania nowoczesne i funkcjonalne a okolica spokojna. Jak dla mnie super.

Zgłoś nadużycie #72 3 października 2019, 18:11

lilliana59 lilliana59 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Myślę, że w ten sposób można znaleźć bardzo fajne oferty. W tym momencie poszukuje na rynku pierwotnym nowych domów we Wrocławiu https://www.dopoznania.pl/szukaj/nowe-domy-wroclaw ofert jest wiele. Sama nie wiem czy zdecydować się na dom wolnostojący czy szeregowiec.

Zgłoś nadużycie #73 6 października 2019, 10:21

jjusti18 avatar Posty: 322 Podziękowania: 0
Według mnie warto ich ofertom się przyjrzeć. Chociaż wiadomo, że też trzeba być ostrożnym. Mnie pozytywne opinie znajomych skierowały na ofertę https://www.blekitnyjozefow.pl/ i planuje u nich sprawdzić nowe domy warszawa. Słyszałam, że są umiejscowione w doskonałej, spokojnej lokalizacji.

Zgłoś nadużycie #74 23 października 2019, 1:56

mpire avatar Posty: 477 Podziękowania: 1
Moim zdaniem zdecydowanie lepiej nabyć mieszkanie w stanie deweloperskim niż z rynku wtórnego. Sam stoję przed zakupem mieszkania. Jako, że pochodzę z Wrocławia, na tą chwilę najbardziej przemawia do mnie oferta tego dewelopera: https://vantage-sa.pl/mieszkania-dwupokojowe-we-wroclawiu/

Zgłoś nadużycie #75 28 października 2019, 11:08

ariana avatar Posty: 403 Podziękowania: 0
Uważam, że zakup mieszkania deweloperskiego to najlepsza opcja. Dlatego bardzo spodobały mi się mieszkania lublin na osiedlu Diamentowe Wzgórze: https://www.diamentowewzgorze.pl/o-inwestycji . Jestem ciekawa, co Wy o tym sądzicie.

Zgłoś nadużycie #76 31 października 2019, 16:44

burley94 burley94 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Jak najbardziej. Oferty deweloperów są bardzo korzystne, jednak warto pamiętać o tym by sprawdzać mieszkanie przed podpisaniem umowy deweloperskiej. Najlepiej skorzystać z usług firmy, która zajmuje się odbiorem mieszkań https://xn--odbir-3ta.pl co o tym sądzicie?

Zgłoś nadużycie #77 3 listopada 2019, 18:22

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Wszystko zależy od konkretnego przypadku. Mi się bardzo podoba osiedle Brzozowe Zacisze - domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane na granicy Sosnowca i Czeladzi. Tu strona inwestycji: https://www.probudus.pl/ W okolicy jest cała niezbędna infrastruktura handlowa i usługowa, sa szkoły i placówki medyczne a jednocześnie osiedle jest kameralne i otoczone zielenią. Siostra kupiła tam dom i uważam, że to świetny wybór, to bardzo dobra inwestycja.

Zgłoś nadużycie #78 5 listopada 2019, 14:14

mozelle.witting mozelle.witting awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Jest to dobre rozwiązanie jednak wiem, że niektórzy deweloperzy bardzo oszukują.

Zgłoś nadużycie #79 30 listopada 2019, 10:00

shaza avatar Posty: 267 Podziękowania: 0
To prawda, dlatego wybór dewelopera jest jednak ważny. Ja stawiam na Atal bo jest znany od lat, poza tym to deweloper budujący atrakcyjne osiedla w całej Polsce i zagranicą, można mu zaufać

Zgłoś nadużycie #80 2 grudnia 2019, 16:22

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Jeśli apartament (bo zakładam, że właśnie o apartament chodzi), to jeśli jest ładny i w dobrej lokalizacji, jak te z Olsztyna https://centaurus-olsztyn.pl/pl/mieszkania-i-apartamenty, to jak najbardziej warto się zdecydować