Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Co myślicie o deweloperach?

Zgłoś nadużycie #81 26 grudnia 2019, 15:37

Millenials avatar Posty: 85 Podziękowania: 0
Lokalizacja jest najwazniejsza według mnie. Nie widzę siebie w przyszłości jako starej babuni mieszkającej w hałaśliwym centrum miasta. Warszawa jest duża, ma cudowne dzielnice na obrzeżach typu Rembertów Przy Lesie. Ta inwestycja od Lps invest bedzie oddawana do użytku na poczatku 2020r. mieszkania są w nowoczesnym budownictwie, ogrodzone, z garażem podziemnym lub na zewnątrz. Przyjazna, cicha okolica

Zgłoś nadużycie #82 27 grudnia 2019, 11:22

mpire avatar Posty: 485 Podziękowania: 1
Uważam, że oferty od deweloperów są znacznie atrakcyjniejsze niż w biurach nieruchomości. Największym plusem takich ofert jest ich cena, która jest zdecydowanie niższa. Na stronie: https://www.superkrak.com.pl/ jest oferta Krakowskiego dewelopera. Polecam - jego mieszkania i lokale są świetne.

Zgłoś nadużycie #83 29 grudnia 2019, 10:42

shaza avatar Posty: 267 Podziękowania: 0
Jak dla mnie sprawdzonym deweloperem jest zdecydowanie Atal, jest od wielu lat na rynku, może się pochwalić ogromnym dorobkiem pięknych osiedli w całej Polsce a ich mieszkania sprzedają się jeszcze na etapie "dziury w ziemi"

Zgłoś nadużycie #84 3 stycznia 2020, 21:07

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Jestem dość neutralna w stosunku do deweloperów. Przede wszystkim uważam ze warto zapoznać się z oferatmi obu rynków zanim podejmiemy decyzję. I jeśli chodzi o wtórny to na https://www.dobryadres.pl/oferty-nieruchomosci.html jest bogata baza, polecam sobie zerknąć

Zgłoś nadużycie #85 4 stycznia 2020, 15:30

adelle.hansen adelle.hansen awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Uważam, że tak czy inaczej trzeba sprawdzić całe mieszkanie zanim podpisze się umowę deweloperską.

Zgłoś nadużycie #86 7 stycznia 2020, 15:36

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Jeśli dobry deweloper broni się jakością, to poziom mieszkania od https://centaurus-olsztyn.pl/pl/mieszkania-i-apartamenty powinien o czymś świadczyć (y)

Zgłoś nadużycie #87 9 stycznia 2020, 10:39

stye avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
Jestem za, sam kupiłem od dewelopera Immobart http://www.immobart.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Mam od nich dom pod Warszawą i spełnia moje wszystkie wymagania, a co do dewelopera, to bardzo pomocny, wszystko było jasne od początku, polecam.

Zgłoś nadużycie #88 20 stycznia 2020, 16:46

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Zakup mieszkania to poważna inwestycja. Warto więc zapoznać się z ofertą rzetelnych deweloperów. Ze swojej strony polecić mogę firmę Inpro, która posiada wiele atrakcyjnych inwestycji w kilku polskich miastach. Sprawdź na przykład https://www.inpro.com.pl/azymut/mieszkania-gdynia-maly-kack Może i Tobie to osiedle przypadnie do gustu.

Zgłoś nadużycie #89 25 stycznia 2020, 11:16

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Powiem tak - firm na rynku jest bardzo wiele i każdy ma inne wymagania, jeśli chodzi o dewelopera, ale też niestety często można trafić na jakiś oszustów. Jak zatem się przed nimi bronić? Trzeba szukać opinii i pytać osób, które już skorzystały. Myślę, że strona https://vantage-sa.pl/mieszkania-dwupokojowe-we-wroclawiu/ wiele w tym temacie może Wam przedstawić, bo to świetny deweloper.

Zgłoś nadużycie #90 25 stycznia 2020, 23:45

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Najlepiej popytać znajomych, poczytać opinie itd. Ja na przykład bardzo dobrze wiedziałam że deweloper Osiedla Sogo jest na poziomie, na koncie już wiele zrealizowanych inwestycji więc nie miałam obaw jak kupowałam mieszkanie na Osiedlu Smolec przy Lesie pod Wrocławiem. Trafiłam dobrze, z mieszkania jestem zadowolona tym bardziej że okolica jest cudowna, zawsze marzyłam o tym by mieszkać w pobliżu lasu